شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اجاره خودرو

یورو کپر در آلمان اجاره خودرو راه اندازی کرد

یورو کپر در آلمان اجاره خودرو راه اندازی کرد

 شرکت بزرگ یورو کپر اجاره ماشین در آلمان امضا کرده است.

از نظر درآمد و از طریق کسب Buchbinder، EUROPCAR گروه در نظر دارد برای بهبود نفوذ خود را از بخش های کم هزینه و تبدیل شدن به یک رهبر در کامیون ها و کامیون های محلی بازار، با توجه به شرکت می باشد.

بیش از 60 سال پیش تاسیس شد، Buchbinder دارای شبکه ای از 152 ایستگاه – که در آن 18 ایستگاه فرودگاه – و ناوگان متوسط ​​در بیش از 20000 وسایل نقلیه. علاوه بر آلمان، Buchbinder تا به مکان در اتریش، مجارستان و اسلواکی.کسب منوط به شرایط عرفی سابقه، از جمله تصویب مقامات آنتی تراست است و انتظار می رود برای بستن در نیمه دوم 2017. معامله، که انتظار می رود تولید هم افزایی قابل توجهی در میان مدت، بر روی یک پس از همکاری بر اساس تعدیل چند EBITDA شرکت کمی بالاتر 5X.

رنت ماشین در آلمان

“کسب Buchbinder یک گام استراتژیک عمده برای گروه EUROPCAR آن را به عنوان ما را قادر به تبدیل شدن به بازیکن شماره 1 را در آلمان و اتریش، حضور ما را در بخش کسب و کار کوچک و متوسط ​​را تقویت و طور قابل توجهی افزایش خواهد هر دو کم هزینه است و کامیون ها و کامیون کسب و کار در این کشورها، گفت: “کارولین Parot، مدیر عامل شرکت EUROPCAR گروه.

“ما با خوشحالی به استقبال تیم مدیریت باتجربه را به گروه می باشد. کنراد Altenbuchner و تیم او به ماندن در کسب و کار است و ما مشتاقانه در انتظار همکاری با آنها را بر روی یکپارچه سازی Buchbinder به گروه EUROPCAR. این ترکیب از دو کسب و کار مکمل ما نه تنها یک رهبر جدید بازار ایجاد اما همچنین انتظار می رود برای ارائه هزینه و درآمد قابل توجهی هم افزایی برای تمام گروه، اجازه می دهد تا ما را به هدف قرار دادن یک سودآوری برای کسب و کار ترکیب در خط با جاه طلبی گروه ما سال 2020. ”

کرایه ماشین در آلمان

“به عنوان یک نهاد ترکیب، به اعتقاد ما Buchbinder و گروه EUROPCAR می توانید مجموعه ای کامل تر فراهم می کند، و در نتیجه حتی خدمات بهتر به مشتریان خود، گفت:” کنراد Altenbuchner، سهامداران و مدیر عامل Buchbinder. “

من بسیار خوشحال در مورد این فرصت برای تقویت نام تجاری Buchbinder در آینده و دانم که می توانم در حمایت از همه کارکنان از گروه Buchbinder را به عنوان ادامه گسترش فلسفه Buchbinder هستم.”

پاسخ دهید