شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

گسترش ناوگان اجاره خودرو

گسترش ناوگان اجاره خودرو

در صنعت اول، اجاره اتومبیل آویس است رهبری تحول از ناوگان خود را در حمایت از تعهد خود به ارائه راه حل های تحرک به مشتریان.

این طرح در 50،000 وسایل نقلیه بیشتر منجر خواهد شد که اتومبیل به طور کامل متصل اوایل 2018، بیش از دو برابر شدن تعداد وسایل نقلیه در ناوگان متصل چیز، با توجه به شرکت.

به نوبه خود، آن را به مسافران با افزایش کنترل و راحتی بیش از تجربه کرایه ماشین را در حالی که همچنین ارائه ارائه بازده عملیاتی.

“این سرمایه گذاری را به کل از اتومبیل متصل در ناوگان چیز به حدود 100.000 به ارمغان بیاورد، گفت:” آرتور Orduña، مدیر ارشد نوآوری، AVIS BUDGET GROUP. “این نیز تضمین خواهد کرد که ما در خط مقدم صنعت ما باقی می ماند و ما را یک گام به تحقق چیزی که ما باور آینده اجاره ماشین برای مشتریان ما است نزدیک می کند.”

به گفته این شرکت، اتومبیل متصل فعال کردن تجربه اجاره سریع برای مشتریان در طول وانت و رها کردن با ارائه آویس با زمان واقعی دسترسی به اطلاعات رنت ماشین ، از جمله:

– تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه نیاز دارد به طوری که آنها به سرعت رسیدگی و قبل از وسایل نقلیه اجاره.

– مصرف سوخت تا دهم یک گالن برای صدور صورت حساب مشتری دقیق تر اندازه گیری شد.

– قرائت مسافت پیموده شده در آغاز و پایان هر اجاره خودرو برای یک تجربه سریعتر.

به علاوه، مشتریان اجاره یک سود خودرو متصل از بازده یک تماس و ایمیل رسید از طریق مسنجر. مشتریان همچنین به راحتی از قفل کردن و باز درب خودرو و فلش چراغهای جلو خودرو از برنامه تلفن همراه آویس برای کمک به محل وسیله نقلیه اجاره خود را دریافت کنید.

پاسخ دهید