شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

گسترش خدمات اجاره خودرو سفرآلامو

گسترش خدمات اجاره خودرو سفرآلامو

سفرآلامو یک مشارکت جدید با شهر سفرآلامو سفرآلامو اجاره خودرو اعلام کرده است تا خدمات خودروی خود را برای ساکنین، کسب و کارها، بازدیدکنندگان و دانش آموزان منطقه ارائه دهد.

شش سفرآلامو در حال حاضر برای رزرو توسط ساعت یا روز در مرکز شهر سفرآلامو .

ناوگان سفرآلامو سفرآلامو شامل هوندا سفرآلامو به نام “سفرآلامو “، اجاره ماشین  هوندا مدنی به نام “سفرآلامو ” و یک فرار فورد “سفرآلامو ” است. هر رزرو شامل گاز، بیمه و 180 مایل رانندگی در روز است.

کریس مولینگ، مدیر بازاریابی منطقه ای سفرآلامو ، گفت: “ما بسیار هیجان زده به سفرآلامو به ورچستر به عنوان بخشی از شبکه حمل و نقل در حال رشد شهر است.” “سرویس ما کاربران را به درخواستهای خود بر روی” چرخها “میفرستد، آنها را با ضربه ساده سفرآلامو ، به آنها رنت ماشین  اجازه میدهد بدون نیاز به داشتن وسیله نقلیه به آنها دسترسی داشته باشند.”

راه اندازی در سفرآلامو بر روی حضور سفرآلامو در چندین دانشگاه محلی، از جمله دانشگاه کلارک، کالج صلیب مقدس، موسسه پلی تکنیک ورچستر و دانشگاه ایالتی ورست استوار است.

“شهر سفرآلامو به طور مداوم به دنبال راه هایی برای رشد هوشمندانه کرایه ماشین است، و این توافق با سفرآلامو به ما کمک می کند تا با کاهش نیاز به فضاهای پارکینگ در مرکز شهر و دادن ساکنان به جای جایگزینی پایدار برای داشتن یک ماشین،” مدیر شهر ادوارد م سفرآلامو سفرآلامو . “به عنوان مرکز شهر ما همچنان به رشد و به طور فزاینده ای تبدیل به یک محله که در آن مردم کار، بازی و زندگی می کنند، برای ما مهم است که گزینه های حمل و نقل قوی ارائه کنیم و این امر به ما در دستیابی به این هدف کمک می کند.”

پاسخ دهید