شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

همکاری سفرآلامو با برند های مطرح

همکاری سفرآلامو با برند های مطرح

سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو . اعلام کرده است که قصد دارد وارد بازار سفرآلامو با نام تجاری سفرآلامو ، سفرآلامو سفرآلامو ، و همچنین نمایندگی اتومبیل و اجاره ماشین  Alamo برندهای اتومبیل شود.

سفرآلامو یک شرکت وابسته به سفرآلامو سفرآلامو را به عنوان نخستین حق رای دادن خود در آسیا در سال 2017 در اتحادیه صنایع بازرگانی آسیایی آمریکا اجاره خودرو انتخاب کرد و در صورت ثبت نام شرکت در ویتنام به عنوان یک سفرآلامو .

این انتصاب نه تنها یک نقطه عطف تاریخی در گسترش جهانی رنت ماشین  در حال توسعه سفرآلامو سفرآلامو را نشان می دهد، بلکه همچنین یک استراتژی وسیع تر برای ساختن شبکه وسیعی از خدمات حمل و نقل را نشان می دهد.

پیتر اسمیت، معاون رئیس جمهور کرایه ماشین جهانی در شرکت سرمایه گذاری، گفت: “ما منتظر هستیم تا با سفرآلامو سفرآلامو کار کنیم تا شهرت مارک های ما را افزایش دهد.” “ما اعتقاد داریم که این همکاری تنها آخرین نمونه از اطمینان از اینکه وفاداری وفادارانه و مشتریان شرکت ما می توانند از خدمات با کیفیت بالا که از مارک های سازمانی، ملی و آلامو انتظار می رود لذت ببرند بدون توجه به جایی که در جهان سفر آنها آنها را می گیرد. ”

در سال آینده، سفرآلامو شروع به ارائه اجاره های بلند مدت تحت نام تجاری سفرآلامو ، در درجه اول به کارمندان شرکت های چند ملیتی با عملیات در سفرآلامو . با گذشت زمان، این پیشنهاد گسترش خواهد یافت تا شامل خدمات کوتاه مدت اجاره اتومبیل برای مسافران تجاری و تعطیلات باشد.

مین سفرآلامو دنگ، مدیر عامل و موسس MP سفرآلامو ، گفت: “ادارات و MP سفرآلامو هر دو متعهد به بالاترین استانداردهای خدمات به مشتریان است.” “به عنوان شرکت های خانوادگی، ما هر دو ارزش های مشترک داریم که شامل یک روحیه قوی کارآفرینی، یک فرهنگ برتر و یک تعهد عمیق به مردم ما است.”

پاسخ دهید