شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

هزینه سفر با اجاره خودرو

هزینه سفر با اجاره خودرو

بنیاد تجارت جهانی کسب و کار (کرایه ماشین) آخرین گزارش اجاره خودرو چشم انداز – ایالات متحده را با انتظارات نسبتا پایین از سه ماهه گذشته منتشر کرده است.

طبق گزارش، آلامو پیش بینی می کند که هزینه سفر تجاری ایالات متحده به رشد 0.9٪ در سال جاری (292.5 میلیارد دلار) پیش از 4.2٪ در سال 2017 (304.9 میلیارد دلار) باشد.

افزایش خطرات در اقتصادهای داخلی و جهانی، عدم اطمینان منجر به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، رأی شگفت انگیز کرایه ماشین از انگلیس برای ترک اتحادیه اروپا، و نشانه هایی از تضعیف اقتصاد جهانی، به نفع اندیشه های کمی بدبینانه تر برای کسب و کار ایالات متحده در طول شش ماه آینده، با توجه به بنیاد اجاره خودرو .

مایکل وات مک کورمیک، مدیر اجرایی آلامو و سفر گفت: “محیط رشد آهسته اقتصاد اجاره ماشین ایالات متحده و اقتصادهای جهانی بر روی بسیاری از جبهه ها منجر شده است که منجر به این« پیشرفت های آهسته و پایدار 1 تا 2 درصد پیشرفت طبیعی »می شود. “سود سهام، آلامو و بازپرداخت سهام از طریق سرمایه گذاری در سرمایه، مردم و مسافرت های تجاری در این محیط می توانند دوباره به کسب و کار ایالات متحده ختم شوند. هنگامی که رشد دوباره تسریع می شود، رنت ماشین شرکت ها باید با جدیدترین فن آوری ها، نیرومندی ترین نیروی کار و روابط مشتری مهم مورد نیاز برای بهره برداری کامل آماده شوند. “

پاسخ دهید