شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین

هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین

هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین

هیئت مدیره منابع هوایی کالیفرنیا (CARB)  هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین نخستین چهار برنامه VW را برای سرمایه گذاری 800 میلیون دلار در طول 10 سال در زیرساخت وسیله نقلیه  اجاره خودرو صفر (ZEV)، گسترش عموم و دسترسی به این وسایل نقلیه فوق العاده برای ساکنان جوامع محروم .

سرمایه گذاری بخشی از یک توافقنامه حل و هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین فصل چند جانبه است که به دلیل استفاده از نرم افزار خودروسازان باعث شده است که خودروهای دیزلی سال 2009-2016 خود را به 40 برابر مقدار مجاز اکسید نیتروژن (NOx) در جو تبدیل کند. انتشار توسط CARB.

مری دی نیچولز، رئیس CARB، گفت: “ما خوشحالیم که اجاره ماشین  فولکس واگن اکنون می تواند با برنامه بلند پروازانه خود برای کمک به تکنولوژی وسایل نقلیه الکتریکی هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین به گوشه های کالیفرنیا در تلاش های قبلی نادیده گرفته شود. “این به دولت به عنوان یک کل و به ویژه برخی از جوامع فقیر و فقیر ما کمک خواهد کرد تا به تمیزترین وسایل نقلیه در بازار برای کمک به تمیز کردن هوا و مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کنند.”

 

هزینه خودروهای اجاره ماشین


تلاش های تکنیسین های CARB باعث شد  هزینه سرمایه گذاری رنت ماشین  خودروهای اجاره ماشین هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین که این شرکت در سال 2015 از استفاده از “دستگاه شکست” در این اتومبیل ها استفاده کند. VW بیش از 15 میلیارد دلار در مورد ادعاهای و مجازات های استفاده از این دستگاه های شکست خورده پرداخت کرده است و این سرمایه گذاری ZEV با توجه به انتشار، یکی از چندین قطعه برای کاهش آسیب زیست محیطی ناشی از اقدامات VW است.

بخشی جداگانه از توافق کلی، VW برای کاهش انتشار اکسید نیتروژن اکسید از اتومبیل های دیزل خود را با پرداخت 422 میلیون دلار به کالیفرنیا برای جابجایی وسایل نقلیه و تجهیزات با وسایط نقلیه سنگین تر و سنگین با نسخه های پاک تر، کاهش می دهد. این توافق همچنین به کرایه ماشین نیاز دارد تا خودروهای مربوط به خرید را بازپرداخت یا تعمیر کند و 153.8 میلیون دلار به کالیفرنیا پرداخت کند.

تعهد سرمایه گذاری 800 میلیون دلار ZEV بخشی از توافق شرکت با CARB، EPA ایالات متحده، وزارت دادگستری کالیفرنیا و وزارت دادگستری ایالات متحده است هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین که با تلفیق کاهش و مجازات برای حل تمامی آسیب های زیست محیطی از اقدامات VW، بر اساس آزادی

این وجوه توسط Electrify America، یک شرکت تابعه VW برای این منظور، در چهار مرحله 200 میلیون دلار در 10 سال آینده در پروژه های شناسایی شده در چهار طرح جداگانه 30 ماهه سرمایه گذاری تصویب شده توسط CARB از طریق یک روند عمومی سرمایه گذاری خواهد شد.

 

هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین


اولین سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری در کالیفرنیا،  هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین شبکه اصلی شارژ در سراسر ایالت را ایجاد می کند، کمپین تبلیغاتی و آموزشی چند زبانه را راه اندازی می کند و پروژه های دسترسی ZEV را آغاز می کند، از جمله اولین پروژه “Green City”، بر اساس انتشار. Electrify America ساکرامنتو را به عنوان اولین از دو شهر سبز انتخاب کرده است که در آن مجموعه ای از ابتکارات ZEV را ارائه می دهد. این شامل ایستگاه های شارژ و دسترسی به ZEVs برای اشتراک اتومبیل و سایر امکانات “سوار شدن و رانندگی” است.

مرحله اول برنامه سرمایه گذاری، که از یک برنامه  رهزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین و مکمل تشکیل شده است، شامل برنامه های زیربنایی ZEV در شش مناطق شهری خواهد بود. این شهرها Fresno، لس آنجلس، سان فرانسیسکو، سان خوزه، سان دیگو و ساکرامنتو هستند. این طرح شامل شبکه های شارژ جامعه در هر یک از این شهرها و همچنین یک شبکه شارژ با سرعت بالا در سطح کشور است. شبکه های شارژ خودرو شامل مکان های اجتماعی، خانه های چند خانواده، مکان های تجاری و خرده فروشی، محل های کاری، و پارکینگ های شهری و گاراژها می باشند.

با توجه به نظارت بر این سرمایه گذاری ها،  هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین CARB همچنان به ارائه راهنمایی برای Electrify America در حین برنامه ریزی ادامه می دهد.

پاسخ دهید