شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

هرتز جوایز اجاره خودرو را دریافت میکند

هرتز جوایز اجاره خودرو را دریافت میکند

سفرالامو اعلام کرده است که شرکت تابعه اجاره ماشین. متعلق به شرکت کاملا متعلق به آن است، که توسط شورای مسئولیت شرکت در مشارکت با شورای ملی تنوع در سال 2017 جایزه قهرمانی شرکت CR را به خود اختصاص داده است.

این جایزه سازمانهایی را نشان می دهد که دستاوردها و تعهد مستمر برای پیگیری مسئولیت های شرکت ها در محل کار و جامعه را به نمایش می گذارد.

به عنوان بخشی از تعهد هرتز به مسئولیت شرکت ها، این شرکت در حال حاضر هفت رنت ماشین ساختمان های سبز را تأیید کرده است که در سراسر ایالات متحده، از جمله اداره مرکزی هرتز در استرو، فلوریدا، که اجاره خودرو تایید شده است.

تقریبا 80 درصد از وسایل اجاره اتومبیل نقلیه هرتز دارای حداقل امتیاز بهره وری سوخت از 28 مایل در هر گالن است، و تلاش های برنامه های بهره وری در محیط زیست، در سال 2015، بیش از 2 میلیون گالن مصرف سوخت نفت و ماشین را بازیافت می کند.

اجاره ماشین

 

برنامه مسئولیت شرکت های هرتز همچنین شامل بازیافت اجاره ماشین مجدد در مکان های اجاره هرتز و همچنین بازیافت تایر است که طبق گفته شرکت در سال 2015 تقریبا 300،000 تایر از دفن زباله ها منتقل می شود.

کاترین وین ماریینلو، رییس و مدیر عامل هرتز، گفت: “ما افتخار می کنیم که توسط کرایه ماشین شورای مسئولیت پذیری شرکت برای تعهد و اقدامات ما در راستای تدبیر خوب شرکت های بزرگ به رسمیت شناخته شود.” “ما افتخار می کنیم که تعهد ما را در زمینه تحویل هوشمندانه و راه حل های پایداری در کار، در جامعه و در جاده ها ادامه دهیم”.

پاسخ دهید