شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود

نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود

نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود

جلسه ناوگان جم برگزار می شود تا اجلاس اجاره اجاره ماشین 2015. کارگاه سه ساعته که به طور اختصاصی برای مسائل ناوگان در اجاره اتومبیل اختصاص داده شده، در روز دوشنبه نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود 9 نوامبر از ساعت 10 صبح تا 1 بعدازظهر برگزار خواهد شد.

این کارگاه با یک سمینار برنامه ریزی ناوگان بر پایه بازار خودروی مورد استفاده  نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شودقرار می گیرد. این جلسه در مورد اهداف بهره برداری هدف، تعیین ترکیب ناوگان مطلوب، تحلیل منحنی های استهلاک و استفاده از راهنماهای ارزش باقی مانده برای کمک به خرید و دفع ناوگان بحث خواهد شد.

سمینار دوم به چگونگی تقویت روابط شما با وام دهنده شما  اجاره خودرو بستگی دارد نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود، با توجه به هزینه های کسب و کار بالا و هزینه های ماشین استفاده شده کمتر.

ابتدا مایک رابرتز، یک مربی ملی برای رنت ماشین Automotive و رهبر برنامه های آموزشی مشتریان Manheim، در اولین نشست اجاره اتومبیل، به شرکت کنندگان در به دست آوردن حداکثر رنشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود بازدهی وسایل نقلیه فرستاده شده به مزایده هدایت خواهد کرد.

 

نشست اجاره ماشین

 


در نهایت، نمایندگان تویوتا نگاه شخصی خود کرایه ماشین  را در مورد نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود چگونگی عملکرد برنامه های بازپرداخت تولید کنندگان ارائه می دهند، به شرکت کنندگان کمک می کند تا درک کنند که آیا آنها واجد شرایط برای یک برنامه هستند یا اینکه یک برنامه برای آنها مناسب است.

کریس براون، مدیر اجرایی Auto Rental News، گفت: “جلسه ناوگان جم همان ضربه ای بود که سال گذشته تصمیم گرفتیم آن را بازگردانیم.” “این سال ما بازی ما را افزایش داده ایم. تیم ما از متخصصان موضوع – ستاره های “ناوگان راک” ما آماده هستند تا بینش های مربوط به روند مناسب در ناوگان امروز را ارائه دهند. ”

این سال، جلسه ناوگان جم برای همه باز است؛ هیچ RSVP لازم نیست ناهار جعبه گنجانده شده است.

در حال حاضر در سال چهارم، نشست  نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شوداجاره اتومبیل (ARS) برای بهبود خدمات مشتری و افزایش درآمد عملیات اجاره اتومبیل طراحی شده است. ARS یک کنفرانس دو روزه شامل سمینارها، سالن نمایشگاه فروشندگان و فرصت های شبکه است.

مدیران اجاره اتومبیل و کارکنان شرکت نشست اجاره ماشین در ناوگان برگزار می شود های تجاری، شرکت های حقوقی و مستقل در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور برای شرکت در نشست اجاره خودرو 2015، که در 9-10 نوامبر برگزار می شود، در هتل هری پاتر و کازینو سمینول هالیوود، Fla.

پاسخ دهید