شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

نام مرکز کرایه ماشین سفرآلامو است

نام مرکز کرایه ماشین سفرآلامو است

سفرآلامو. اکنون شرکای اجاره اتومبیل و پاداش وفاداری است.

مشارکت سفرآلامو را قادر می سازد تا برند  را برای اجاره اتومبیل  اجاره ماشین های اجاره اتومبیل و اجاره اتومبیل های اجاره بدون مالیات، محصولات و خدمات و نیز ارائه مستقیم به مشتریان و اعضای ارائه نماید.

هنگامی که اجاره با یا بودجه برای پنج روز یا کمتر، اعضای اجاره خودرو قادر به کسب 100 امتیاز  هستند؛ کسانی که دارای موزاییک هستند می توانند 200 امتیاز در روز بر روی اجاره تا پنج روز کسب کنند.

در جشن مشارکت، اکنون از طریق فوریه 29، 2016، اعضای رنت ماشین مزایای بیشتری دریافت خواهند کرد. اعضای ، که یک وسیله نقلیه را اجاره می دهند، می توانند به میزان 35٪ صرفه جویی 600 امتیاز پاداش در اجاره سه یا چند روز و دریافت ارتقاء رایگان، بر اساس Avis بودجه. اعضای که کرایه ماشین را انتخاب می کنند می توانند تا 30٪ صرفه جویی کنند، امتیاز اضافی پاداش در هر روز را به مدت دو یا چند روز دریافت می کنند و یک ارتقاء رایگان را دریافت می کنند.

استیون رایت، معاون ارشد فروش و بازاریابی، گفت: “مارک های اجاره اتومبیل ما از طیف گسترده ای از مشتریان که خدمت می کنند، درخواست می کنند.” کسانی که به دنبال خدمات حقوقی در سطح جهانی می گیرند، این را در Avis دریافت می کنند؛ کسانی که ارزش اجاره ارزشمند از بودجه را درک می کنند؛ و کسانی که به دنبال یک اجاره بدون اجاره اتومبیل هستند، توسط خدمت می کنند. ما هیجان زده هستیم که ارائه دهنده خدمات اجاره اتومبیل است و تجربه مسافرت مشتریان را افزایش می دهد. “

پاسخ دهید