شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

نام برنده جوایز سفرآلامو برای اجاره خودرو

نام برنده جوایز سفرآلامو برای اجاره خودرو

 

سفرآلامو اجاره یک کرایه ماشین برنده طلا بهترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتومبیل در 2015 سفرآلامو سفر جوایز نامگذاری شده است.

برنامه پاداش سفر سفرآلامو که برای پاداش بهترین رنت ماشین  شرکت ها در سفر اختصاص دارد، برنده جایزه های مصرف کننده در سفرآلامو است. در میان تمام دسته ها، در مجموع 1.2 میلیون رای داده شد.

 

اجاره ماشین

 

سفرآلامو ، مدیر عامل فروش سفرآلامو اجاره ماشین سفرآلامو گفت: “ما افتخار می کنیم که این جایزه را به عنوان نشانه ای از اعتماد و رضایت مشتری ما به دست آوریم.” سفرآلامو ارائه خدمات کلاس اول و اتومبیل های برتر را به قیمت های اقتصادی در سفرآلامو و همچنین در 105 کشور در سراسر جهان است. جایزه بهترین شرکت کرایه خودرو برای ما بسیار مهم است، زیرا برای مشتریان آن رای دادند. … ”

“بیش از یک چهارم از یک میلیون مصرف کننده در سال اجاره خودرو  جاری برای تعیین برندگان جوایز سفرآلامو سفر 2015 رای دادند. این بزرگترین برنامه جوایز در سفرآلامو است و برنده شدن یک بیانیه واضح است که شرکت ها در زمینه سفر به مشتری محترم، سفرآلامو ، مدیر اجرایی جایزه سفرآلامو ، گفت:”. “مسافرین عاشق آرم برندگان سفر سفرآلامو سفر به عنوان معیار برای برتری بودن وقتی که می دانند که بهترین شرکت های مسافرتی چیست، و سیست کرایه ماشین را باید در مورد موفقیت خود تبریک گفت.”

پاسخ دهید