شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

مسیر های پیوند اجاره خودرو

مسیر های پیوند اجاره خودرو

پیوستن به شبکه های وابسته به جهانی نو اجاره خودرو، واقع در کانادا اجاره مسیرهای ماشین اولین دفتر اجاره ایالات متحده خود را باز کرده است، ارائه خدمات به مشتریان در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی.

این مرکز رنت ماشین 3.5 هکتاری شامل یک مرکز اجاره 5000 فوت مربع است و در 3901 مانهایم جاده واقع شده است.، به طور مستقیم به فرودگاه مجاور.

برای کمک به تسهیل گسترش، مسیرهای نو اجاره ماشین شبکه جهانی پیوسته است. مشتریان NU در حال حاضر در دسترس بودن خدمات در کانادا و همچنین در محل جدید شیکاگو است. از طریق کانال های بازاریابی نو است، راه دریافت رزرو از مشتریان جدید در سراسر جهان به عنوان مکمل پایه مشتری خود را در کانادا، با توجه به شرکت می باشد.

“ما در مورد وابستگی جدید با راه ها و فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن حضور در سراسر کانادا با یک اپراتور تنها شناخته شده برای هر دو خدمات با کیفیت و وسایل نقلیه جدید شگفت زده می شوند، گفت:” مارک واکر، معاون رئيس جمهور از امور مالی در NU کرایه ماشین . “ما پتانسیل بسیار زیادی با محل جدید اهار را به عنوان ما همچنان به گسترش به مقصد مهم کسب و کار ایالات متحده در علاوه بر این به بازارهای اوقات فراغت سنتی ما است.”

پاسخ دهید