شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

مزیت اجاره خودرو از مجموعه سفرآلامو

مزیت اجاره خودرو از مجموعه سفرآلامو

مزیت کرایه یک خودرو را (AEZ)، اپراتور از مزیت ها و E-Z اجاره A-CAR، شریک اول سفرآلامو برای “بیایید خارج وجود دارد!” ابتکار عمل آن است.

به تازگی راه اندازی، این ابتکار ایجاد شده است برای الهام بخشیدن به دگرباشان جنسی + مسافران را به کاوش مقصدهای و به دنبال حوادث در سراسر جهان است.

“در حالی که به طور گسترده ای تبلیغ که دگرباشان جنسی جهانی + سفر بازار سالانه در بیش از 200 میلیارد $ بیایید خارج وجود دارد ارزش! نه تنها مقصدهای و وقایع را انتخاب کنید شناسایی سراسر جهان است که مسافران الهام بخش برای بازدید – آن را نیز به قدرت خرید جمعی از این بازار را به نفع خود جامعه مهار از طریق مذاکره تخفیف منحصر به فرد و / یا دسترسی به تجارب VIP ارائه شده توسط انتخاب شرکای سفر شرکت ها، گفت: “استیو Rohrlick، افسر رویایی ارشد سفرآلامو.

به عنوان بخشی از این طرح، کرایه ماشین یک تخفیف 15٪ در کمترین قیمت کرایه ماشین در دسترس زمانی که کاربران سفرآلامو آنلاین کتاب با استفاده از کد ارائه سفرآلامو

“تعهد AEZ را به جامعه اثبات است، گفت:” Rohrlick. “مقر اصلی آن در اورلاندو، AEZ اتومبیل به خانواده های فوری و شرکای داخلی قربانیان پالس ارائه شده است. رهبری AEZ و تعهد به جامعه رنت ماشین کاران به عنوان مثال برای مارک های دیگر در سراسر جهان است. ”

“مزیت اجاره ماشین  سفرآلامو اولین بیایید خارج وجود دارد! شریک، گفت:” اسکات ها Davido، رئيس جمهور از AEZ. “ما مشتاقانه به یک رابطه است که جامعه حمایت و الهام بخش سفر برای سال آمده است. در مقابل کسب و کار ، خدمت به این بخش رو به رشد بازار را حس می کند مالی و همچنین اجتماعی برای هر شرکت. ما از شرکت های دیگر تشویق به شرکت و با ما در حمایت از سفرآلامو است بیایید خارج وجود دارد! ابتکار عمل. “

پاسخ دهید