شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

مرکز رنت ماشین و اجاره ماشین سفرآلامو

مرکز رنت ماشین و اجاره ماشین سفرآلامو

 

بر اساس گزارش سفرآلامو 7 سان دیگو، در ماه ژانویه، تاسیس جدید خودروی اجاره ماشین ای در فرودگاه بین المللی ، در حال حاضر دارای فرم های مجسمه سازی جنبشی است.

اندازه گیری 54 پا بلند، دو شکل مجسمه – به نام “سفرآلامو ” – توسط هنرمند اجاره خودرو  ایرانی الاصل  ایجاد شده است. بر اساس این گزارش، این نمایش هنری یکی از سه تاسیسات هنری عمومی است که برای تأسیسات اجاره جدید انتخاب شده است.

رنت ماشین

جدیدترین تأسیسات خودروی کرایه ای 316 ملیون دلاری رنت ماشین  در فرودگاه، بیشتر از شرکت های اجاره ای که به فرودگاه خدمات می کنند، شامل مارک های ملی و شرکت های خودروی اجباری محلی و مستقل خواهد شد.

در حال حاضر، بیشتر شرکت های اجاره خودرو که در خدمت فرودگاه کرایه ماشین هستند، در تعدادی از ساختمان ها در North سفرآلامو مستقر هستند. این طرح جدید برای کاهش تعداد اتوبوس های شاتل در گردش فرودگاه و بهبود ترافیک طراحی شده است

شرکت سفرآلامو . خدمات سفرآلامو به اشتراک گذاری خودرو را راه اندازی کرده است تا شرکت ها بتوانند وسایل نقلیه را در میان کارمندان بر روی تقاضا تقسیم کنند، بهتر دیدار با نیازهای تحرک کارکنان خود را افزایش می دهند، در حالی که به صرفه جویی در هزینه های شرکت در حمل و نقل شخصی و خصوصی و بهبود عملکرد پایداری آنها کمک می کند.

هدف از آن، نادیده گرفتن ناوگان و مدیران تحرک ناخواسته عملیاتی و اداری مدیریت ناوگان بدون رانندگان اختصاص داده شده است. سرویس جدید براساس تجربه گسترده سفرآلامو در به اشتراک گذاری ماشین های شرکت های بزرگ، در ابتدا درسفرآلامو خلبان. با توجه به این شرکت، سفرآلامو در ماه های آینده در سراسر جهان مستقر خواهد شد.

سفرآلامو افسر ارشد تجاری، گفت: “ما خدمات سفرآلامو را توسعه دادیم تا دیدار با تقاضای رو به رشد راه حل های رانندگی فراتر از محصول سنتی اجاره شود.” “به عنوان یک نتیجه از روند مانند شهر سازی، به اشتراک گذاری، آگاهی از محیط زیست، دستگاه های تلفن همراه و اتصال، ما پیش بینی تغییر از خدمات وسایل نقلیه گرا به خدمات فرد راننده گرا.”

برای جلوگیری از این تغییرات، سفرآلامو یک استراتژی تحرک ایجاد کرده است که به سرویس سفرآلامو منجر شده است. با اجازه دادن به کارکنان شرکت برای گرفتن و به اشتراک گذاری یک سفرآلامو در صورت نیاز، این سرویس حداکثر استفاده از وسایل نقلیه، کاهش انتشار کربن و به طور قابل توجهی نیاز به فضاهای پارک را کاهش می دهد. سرویس سفرآلامو یک راه حل پیشگام، انعطاف پذیر است که بر تقاضای افزایش تقاضا برای تحرک هوشمند و استفاده چند منظوره از حمل و نقل، براساس گزارش سفرآلامو نشان می دهد.

پاسخ دهید