شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

مرسدس بنز به لیست اجاره خودرو سفرآلامو افزوده می شود

مرسدس بنز به لیست اجاره خودرو سفرآلامو افزوده می شود

 

 سفرآلامو اعلام کرده است که اعضای آن اجاره ماشین  در دنور می توانند در حال حاضر راننده کامیون های چهاربعدی مرسدس بنز CLA با هر وسیله نقلیه جدید و سفرآلامو پنج سواری خودرو را در اختیار داشته باشند.

علاوه بر این، سفرآلامو همچنین منطقه مسکونی خود را در دنور گسترش داد تا محدوده های زیر را شامل شود: سفرآلامو سفرآلامو .

سفرآلامو ، مدیر کل برای سفرآلامو سفرآلامو ، گفت: اجاره خودرو“اعضای سفرآلامو ما صحبت کرد و ما گوش دادیم.” “ما هیجان زده می شویم که اعضای شبکه ای از وسایل نقلیه ای را ارائه می دهند که به وسیله آن پنج اتومبیل مسافری چهار درب و یک محوطه خانه توسعه یافته برای اعضای سفرآلامو برای راحت تر شدن و راحت تر شدن اتاق ها فراهم می شود. در پایان روز، سفرآلامو خودروهای جدید دنور می توانند بیشتر افراد و چیزهای آنها را در خود جای دهند و برای شیوه زندگی سفرآلامو با ویژگی هایی مانند درایو تمام چرخ، سفرآلامو پانوراما و دسترسی به دست تنه دست آزاد مناسب هستند. “

تمام خودروهای جدید 100 ساله سفرآلامو و سفرآلامو سفرآلامو مجهز به سیستم سفرآلامو مرسدس بنز است. وسایل نقلیه در شب سیاه، سفرآلامو سفید و نقره ای رنت ماشین سفرآلامو در دسترس خواهد بود.

ویژگی های دیگر خودرو عبارتند از دوربین عقب، کمک نقطه ای کور، ترمز تطبیقی، صندلی های گرم، sunroof panoramic، بلوتوث، Apple CarPay و Android Auto و ناوبری.

طبق گفته شرکت سفرآلامو از 15 ژوئیه ارائه خواهد شد کرایه ماشین  و ثبت اعتبار را برای اعضای جدید دنور ارائه خواهد کرد

پاسخ دهید