شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید

مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید

مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید

قطع. این کار بدی بود، مانند “کسی اجاره خودرو که چرت زدن من را مختل کرده است؟” امروزه یک نفرگرایانه، نشانگر افتخار است – شما یک شاکر بازار هستید، یک چوپان مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید تغییر است که ایده های جدید را به یک صنعت غریب تبدیل کنید. این روزها، شما نمی توانید یک روزنامه را باز کنید (من در واقع معنی “جمع کننده محتوا” را در مرورگر خود می بینم) بدون دیدن کلمه ی اختلال در یک مقاله در مورد حمل و نقل. سرعت و گستردگی تغییرات در حقیقت نفس گیر است.

اما یک بخش مهم حمل و نقل – ناوگان –  مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشیدبه طور ذاتی به عنوان بازار مصرف کننده ناسازگار نیست. بیایید با آن مواجه شویم، مدیریت ناوگان به عنوان برنامه CarPlay و یا Tesla در حالت شگفت انگیز نیست. ناوگان سرفصل های چلپ چلوپ را دریافت نمی کند، و این چیز خوبی است. چه ناوگان ها، صرفا، مردم و کالاها را در این سیاره حرکت می دهد و میلیاردها دلار درآمد برای صنایع خدمت می کند.

در این گفتگوها در مورد پارادایم های جدید  مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشیدحمل و نقل، ناوگان تا سال های اخیر از رادار عمومی گرفته شده است. چه کسانی  رنت ماشین در ناوگان می دانند، بقیه جهان در نهایت درک می کنند: اگر شما ناوگان خود را دارید، آینده خود را می گیرید.

 

مالکیت اجاره ماشین خود را داشته باشید


چرا؟ اولا، آینده ای که وسایل نقلیه شخصی مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید را کمتر می کند، به این معنی است که کسی باید این اکوسیستم جدید را مدیریت و مدیریت کند. در حالی که این در درجه اول عرضه مصرف کننده است، مفاهیم تحرک هوشمند جدید از قلمرو مصرف کننده کرایه ماشین  به استفاده از کسب و کار گسترش می یابد.

آیا شرکت ها می توانند کارکنان خودرو را به طور مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید استراتژیک برای کارکنان خود بکار ببرند یا اجازه دهند سوار شدن در یک حساب تجاری برای کاهش استفاده از بخشی از ناوگان متعلق به خود انجام دهند؟ آیا می توان اسکوتر های الکتریکی برای رفع تحویل های کوتاه مدت که پارکینگ بدون هیچ زحمتی است، انجام شود؟ آیا می توانم در طول ساعت های عجله وانت استفاده می شود و سپس در طول روز به اشتراک گذاشته شود – با کارکنان و عموم مردم؟ فروشندگان این سیستم ها را در حال استفاده هستند و البته برنامه ای برای آن وجود دارد.

ناوگان ها بخشی از سناریوهای به اشتراک گذاشته شده را بازی می کنند که در یک زمان تنها در برنامه های رایج مصرف کنندگان خودرو های سنتی یافت شد. با استفاده از فناوری های مخابراتی و اتومبیل سازی، این سیستم های جدید برای خدمت به مجتمع های مجتمع های مسکونی و تجاری، دفاتر مرکز شهر، دانشگاه ها، شهرداری ها و هر نوع جامعه نیاز به تحرک شخصی برای اعضا و کارگران خود دارند.مالکیت ناوگان اجاره ماشین خود را داشته باشید

پاسخ دهید