شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

ماشین های سفرالامو بیمه هستند

ماشین های سفرالامو بیمه هستند

 

 

گروه، یک سرویس اجاره خودرو اروپا، یک مشارکت جهانی با حرفه ای زنان شبکه (خودش) جهانی، سازمان غیر انتفاعی است که زنان اجرایی و حرفه ای پشتیبانی از امضا کرده است.

اختلاط جنسیتی یک جزء کلیدی از ارزش شرکت های بزرگ EUROPCAR است و در قلب فرهنگ شرکت، و با تعادل کامل در سطح گروه بین مردان (50.3 درصد) و زنان (49.7٪)، با توجه به شرکت می باشد. در سطح هیئت مدیره، EUROPCAR گروه است 25 درصد از زنان در هیئت مدیره آن و 30 درصد در هیئت نظارت آن است.

EUROPCAR با هدف حمایت از مشارکت زنان در هر سطح از شرکت می باشد. به نام “زنان در حال حرکت،” این پروژه خواهد شد در هر یک از کشورهای شرکت EUROPCAR توسعه یافته است. سفیران با توجه به شرکت منصوب شده است برای حمایت، توسعه، و فعال کردن مشارکت از طریق پروژه های در اطراف موضوعات خاص مانند نظارت،اجاره ماشین ، شخصی، و توسعه حرفه ای،.

“ما بسیار افتخار از این همکاری با خودش جهانی، و شخصا، این پروژه واقعا به من عزیز است، گفت:” کارولین Parot، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری EUROPCAR گروه و عضو هیئت مدیره. “در یک صنعت اغلب به عنوان مردانه غالب هستند، EUROPCAR همواره به سهم و توسعه زنان متعهد شده است. این پروژه شامل همه زنان از این شرکت، در هر سطح، از ایستگاه به HQ و ارزش زیادی برای شرکت به ارمغان بیاورد. “

مرتبط: EUROPCAR کننده به نام به انجمن تنیس چمن

 

رنت ماشین

در سطح تجاری، به عنوان بخشی از این همکاری، EUROPCAR تبدیل شده است شریک تحرک خودش جهانی، اعضای قادر می سازد تا از خدمات آن بهره مند شوند با نرخ ویژه.

“ما هیجان زده برای راه اندازی مشارکت ما با رنت ماشین ، به عنوان آنها دید ما از رهبری متعادل حمایت، گفت:” سونیا ریچاردسون، رئيس جمهور در خودش جهانی. “در طول شبکه شهرستان ما 25 و با جامعه جهانی، ما در حال حاضر قادر به ارائه با کیفیت اعضای تحرک در سراسر جهان. هدف خودش جهانی است که به حمایت از سازمان ها و افراد، در تمام مناطق جهان، به تلاش برای رهبری متعادل برای موفقیت اقتصادی از کسب و کار، عملکرد تیم ها، و پیشرفت زنان و مردان حرفه ای است. همکاری ما با EUROPCAR ما را به دستیابی به هدف ما نزدیک تر است. “

علاوه بر این، به اشتراک گذاری این تعهد با مشتریان زنان، تابعه اسپانیایی EUROPCAR است “WomenCar” با نیازهای تحرک راه حل جلسه زنان راه اندازی کرده است. در حال حاضر دراکرایه ماشین آزمایش می شود، این رویکرد می توان توسعه یافته و در کشورهای دیگر شرکت های بزرگ EUROPCAR نورد، می گوید این شرکت است.

پاسخ دهید