شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

قیمت های روزانه اجاره خودرو در سفرآلامو

قیمت های روزانه اجاره خودرو در سفرآلامو

با توجه به گزارش سفرآلامو ، پس از شش ماه فعالیت، اجاره خودرو سفرآلامو سفرآلامو خدمات خودرو خود را در سفرآلامو گسترش داد.
سفرآلامو اکنون 20 درصد خانه های بیشتری اجاره ماشین را شامل می شود، از جمله سفرآلامو سفرآلامو ، سفرآلامو سفرآلامو ، سفرآلامو و سفرآلامو .
سخنگوی سفرآلامو در بیانیه ای گفت: “این یک تصمیم آسان بود.” “ما خودروها را در مقابل لبه های منطقه خانه دیدیم و می دانستیم که می توانیم بیشتر برای کمک به اعضایمان در آخرین خانه ما، کار کنیم. سفرآلامو اکنون 26 کیلومتر مربع از سفرآلامو را پوشش می دهد. ”
علاوه بر این، سفرآلامو قیمت های جدید را برای کرایه ماشین  روزهای هفته معرفی کرده است، مانند یک بسته سه ساعته برای 25 دلار، گزارش می گوید.
یک سخنگوی سفرآلامو گفت: “امروز ما یک روز هفته روز ساخته شده برای سفرآلامو را معرفی می کنیم.” “هر دوشنبه تا پنج شنبه، حداکثر سه ساعت به طول 25 دلار رانندگی می کنند. این تخفیف 50٪ در قیمت معمولی است.

اجاره خودرو

ما از این انتظار داریم سفرآلامو گزینه ای برای نیازهای کسب و کار رنت ماشین در اواسط هفته به شما ارائه دهد. ”
طبق گزارش بانک اطلاعات سیاه 29 مارس در بازار بینالملل، میزان استهلاک در میان بخشهای خودرو همچنان در هفته گذشته افزایش پیدا کرده است، به ویژه در میان خودروهای متوسط، کوچک و کوچک، و به طور کلی.
“خودروهای متوسط ​​خودرو در هفته دوم در یک ردیف با نرخ بالاتر نسبت به سایر قطعات خودرو کاهش یافته است. سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو ، معاون ارشد ارزیابی و تجزیه و تحلیل خودرو، گفت: معامله گران گزارش دادند که کالاهای ارزان قیمت و سفتی در اعتبارات اساسی در اختیار دارند.
بر اساس کتاب سیاه، خودروهای نیمه رسمی هفته گذشته 0.64 درصد کاهش داشته است. خودروهای متوسط ​​و کامیون های کم کامپوزیت به ترتیب در مقایسه با 0.60٪ و 0.50٪ کاهش داشتند. اتومبیل های پرطرفدار ورزشی و خودروهای ورزشی، بهترین عملکرد هفته گذشته را در میان اتومبیل ها داشتند و نرخ های استهلاک 0.1٪ و 0.16٪ را نشان می دادند.
ارزش خودروها در هفته گذشته 0.41٪ کاهش یافت، در مقایسه با میانگین کاهش هفتهانه 0.31٪ در دو هفته گذشته بر اساس وزن با وزن. ارزش های کامیون در هفته گذشته به میزان 0.28٪ کاهش یافته است، در مقایسه با میانگین کاهش هفتهانه 0.34٪ در دو هفته گذشته.
وسایل نقلیه با بهترین عملکرد در میان بخش کامیون ها وانت های کوچک بود که ارزش ها را 0.14٪ افزایش می داد و کمربندهای لوکس کم کامپوزر که مقادیر دید را در مقایسه با هفته قبل حفظ کردند. بدترین عملکرد وسایل نقلیه در میان این بخش ها سفرآلامو های متوسط ​​و کامیون های فشرده بود که نرخ های استهلاک 0.58٪ و 0.54٪ را به ترتیب قرار دادند.

پاسخ دهید