شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

عملیات اجاره خوردو

عملیات اجاره خوردو

با توجه به شرکت از طریق ایمیل برای دسترسی آسان تر، – علاوه بر این، مشتریان در حال حاضر باید این گزینه برای دریافت شرایط و ضوابط و مهم اطلاعات تماس هرتز اجاره خود را – از جمله شماره کمک های کنار جاده.

مارک های هرتز جهانی دلار کرایه ماشین را و صرفه جو رنت ماشین نیز ارائه موافقتنامه اجاره الکترونیکی و eReceipts به مشتریان. خدمات در تمام نقاط هرتز، دلار، و صرفه جو ایالات متحده شرکت های بزرگ تا پایان سال جاری در دسترس خواهد بود و آغاز خواهد شد نورد به کشورهای دیگر در سال 2017.

“ما می دانیم که مشتریان ما – به خصوص مسافران تعطیلات – می خواهید برای دریافت در راه خود را به سرعت،” می گوید: الکس Marren، هرتز معاون رئيس جمهور اجرایی اجاره عملیات اتومبیل آمریکای شمالی است. “با ارائه به مشتریان ما گزینه ای برای دریافت اطلاعات اجاره ماشین را الکترونیکی، از جمله دریافت آنها، ما در حال ساخت وانت و بازگشت تجربه سریع تر و کارآمد است. همچنین مشتریان را قادر می سازد برای دسترسی به این اسناد را فورا از هر نقطه، در هر زمان.”

مشتریان می توانند با استفاده از این خدمات جدید با ارائه یک آدرس ایمیل در زمان رزرو کنند. نماینده هرتز آدرس ایمیل در زمان بلند کردن بررسی خواهد کرد و بازگشت. برای مشتریانی که نمی خواهید به برای یک اپراتور صبر کنید برای بررسی کردن ماشین خود، آنها هم اکنون می توانید با توجه به شرکت استفاده eReceipt از هرتز و اکسپرس خدمات بازگشت و به سادگی ترک کلید در اجاره خودرو و رفتن در مکان را انتخاب کنید.

پاسخ دهید