شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
صندوق اجاره ماشین

صندوق اجاره ماشین

صندوق اجاره ماشین

صندوق اجاره ماشین شرکت رنت ماشین و بنیاد شرکت های سازنده، 130 پوند برای پرورش گل های گلخانه ای، گلدان ها و چند ساله در هفت ناحیه در سراسر U.K.

بر اساس این گزارش، این پروژه تبدیل میدان های متروکه با حوضچه های شهری 20 ساله شرکت آلامو .

کارفرما با پروفسور نایجل دانت از بخش چشم انداز در دانشگاه شفیلد برای طراحی هر محل تقاطع کار می کرد. سپس میدان های صلیبی توسط آلامو ، شرکتی در توسعه تجاری بذرها و چمنزارها کاشته شد.

صندوق اجاره ماشین بر طبق گفته آلامو، تکنولوژی های گلخانه ای که توسط نایجل دانت و کرایه ماشین توسعه یافته اند، هزینه های تعمیر و نگهداری برای مقامات محلی را کاهش می دهند و همچنین کاهش ترافیک مورد نیاز در هنگام استفاده از تجهیزات باغبانی در اطراف و مناطق کنار جاده ای را کاهش می دهد.

خالد شهابو، مدیر عامل اجاره خودرو در بریتانیا و ایرلند، گفت: “ما بیش از 420 شعبه در شهرها، شهرها و فرودگاهها در سراسر انگلستان و نیز صدها کارخانه تجاری در 19 شهر انگلستان داریم.” . “جوامع برای ما واقعا اهمیت دارند و ما از این که آنها از 20 سال گذشته استقبال و حمایت کرده اند سپاسگزاریم. بنابراین هنگامی که ما به مواردی مانند یک سالگرد شرکت جشن می گوییم، فرصتی می دهیم تا به برخی از جوامع جایی که ما کار می کنیم و جشن هایی که به نفع محله هایی که در آن قرار دارند، جشن بگیریم. ”

اجاره ماشین گفت: “کاشت در این جاده ها طول عمر خواهد داشت.” “آنها سال به سال با توجه بسیار کم گل می کنند، چرا که پروژه های سازمانی و مقامات محلی مایل به شرکت در این پروژه برای دراز مدت هستند.”

شرکت آلامو افتخار این را دارد که در حوزه اجاره ماشین بهترین خدمات را به مشتری خود ارایه کند برای شما .

پاسخ دهید