شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
شعبه اجاره ماشین آلامو

شعبه اجاره ماشین آلامو

شعبه اجاره ماشین آلامو

شعبه اجاره ماشین آلامو اولین کرایه ماشین، یک شرکت کرایهی خودروی مبتنی بر آفریقای جنوبی، سه مدل جدید خودرو را به ناوگان اجاره ای خود اضافه کرده است.سوزوکی چلپ چلوپ یک خودروی کلاسیک با موتور 1.2 لیتری بنزینی است. ویژگی های ایمنی و امنیتی شامل کیسه های هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مرکزی کلید فعال است.سوزوکی چلپ چلوپ به شرکت اجاره ماشین ، هوندا بریو  در اولین گروه خودروی از وسایل نقلیه میپیوندد.به گفته شعبه اجاره ماشین آلامو شرکت، فورد اولین خودروی خانواده اجاره اتومبیل با امکانات و امکانات فضایی و ایمنی است. این خودرو توسط موتور سه سیلندر توربوشارژر کرایه ماشین فورد است.

آلامو همراه با کرایه ماشین با بلوتوث و کنترل صدا است. رنت ماشین با شش بلندگو، 60/40 صندلی عقب در هفت ترکیب مختلف تاشو؛ و یک طبقه قابل تنظیم بار.

گروه اجاره خودرو

فورد به گروه خودروی اول اجاره خودرو می پیوندد.شعبه اجاره ماشین آلامو صندلی فورد آلامو با یک موتور 4 سیلندر با موتور 2.0 لیتری توربو شارژ می شود و با کنترل صدای ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طریق یک صفحه نمایش لمسی است که سرگرمی های هوشمند و سرگرمی را اجرا می کند. ویژگی های امنیتی شامل نگهداری از خط، کنترل کروز انطباقی، و فعال پارک کمک.فورد در گروه خودروی اول گروه خودروی Z قرار می گیرد.شعبه اجاره ماشین آلامو ، رییس شرکت اجاره کامیون و کامیون بهترین راه گفت: “زمان خرید و شروع عملیات در این دو بازار با حجم بالا به ما امکان استفاده از تعطیلات آخر هفته و به حداکثر رساندن درآمد را داشت.” ورود به این رابطه با اجاره حداکثر صاف بوده است و وعده برای فرصت های اضافی در آینده است. ”

علاوه بر مکان های جدید فلوریدا، رنت ماشین همچنین محل جدیدی در این سینسیناتی را افتتاح کرده است.

پاسخ دهید