شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

شرکت کردن سفرآلامو در کنفرانس شرکت های رنت ماشین

شرکت کردن سفرآلامو در کنفرانس شرکت های رنت ماشین

من رونویسی از تماسهای سه ماهه کنفرانس اجاره ماشین شرکتهای عمومی را نه تنها برای تصویر بزرگ، بلکه همچنین برای قطعات غیرخطی نیز خواندم – ابتکارات عملیاتی که پیش بینی روند صنعت بالقوه را نشان می دهد.

در آمریکای شمالی، ما به دو شرکت عمومی اجاره خودرو ، سفرآلامو (سفرآلامو ) سفرآلامو می رویم، اما تنها گزارش اولی است. (البته شرکت های سرمایه گذاری خصوصی هستند.)

در اینجا چند بازبینی سریع از فصل چهارم چهارم و دومین رنت ماشین کنفرانس سالانه شرکت سفرآلامو همراه با تحلیل بروزرسانی اخیر هرتز به عموم انجام شده است. این بازی ها به بازی شما در یک حزب کوکتل کمک نمی کند (مگر اینکه شما در نمایش اتومبیل بین المللی اتومبیل هستید)، اما شما ممکن است از آنها برای کمک به هدایت کسب و کار خود استفاده کنید.

   جهان در حال حرکت به تلفن همراه است: سفرآلامو شاهد ترافیک در برنامه های تلفن همراه خود را 80٪ افزایش در سفرآلامو و تقریبا 150٪ در بودجه سال گذشته است. برنامه های موبایل اکنون تقریبا 5٪ از همه رزرو سفرآلامو را نشان می دهند.

    سفرآلامو در مورد رشد سفرآلامو جدی است: از زمان کرایه ماشین  خرید مارک تخفیف عمیق در ماه ژوئیه 2013، سفرآلامو سفرآلامو را به 50 بازار جدید و 60 مکان جدید در آمریکای شمالی گسترش داده و قصد دارد تا سال جاری به 25 بازار آمریکای شمالی گسترش یابد.
سفرآلامو جدید است: شرکت سفرآلامو اعلام کرده است که ارائه سفرآلامو رادیو ماهواره ای به عنوان یک عامل در کمک به افزایش درآمد جانبی 5٪ در سه ماهه چهارم.
جنبش برای اجاره دادن به خدمات خود در حال انجام است: یکی از پروژه های حیوانی من در مورد آینده اجاره اتومبیل، سفرآلامو اعلام کرد که سرمایه گذاری در تکنولوژی خودرو متصل است.
سفرآلامو حق بیمه: سفرآلامو علام کرد که سفرآلامو اولین عملیات مجوز خود را در استانبول راه اندازی کرد. در خارج از این بیانیه، اطلاعات در مورد ابتکار حق رای دادن سفرآلامو وجود ندارد – هرچند ر تایید کرده است که عملیات مجوز سفرآلامو بخشی ازسفرآلامو ، یک مجوز معتبر برای اجاره اتومبیل Avis است.
ما می دانیم که چقدر رسفرآلامو برای این مجوز ها پرداخت می شود: بازخرید شرکت های فرانسوی به سرعت ادامه یافت؛ همراه با لاس وگاس، پرتغال و ادمونتون، بزرگترین اخبار خرید بودجه جنوب کالیفرنیا، پدران بنیانگذار اجاره اتومبیل بودجه بود. سفرآلامو گفت که این عملیات با هزینه کلی 282 میلیون دلار خریداری شده است. شما می توانید شرط بندی سفرآلامو هزینه دو سوم از آن پای.
قیمت گذاری باید پایدار باشد: در حالی که سفرآلامو اعلام کرد که با افزایش قیمت ها در حال تغییر است، برخی از مسائل سال گذشته مانند تعدادی از فراخوانی ها و مسائل مربوط به سرقت های هرتز به نفع قیمت گذاری در حال افزایش است. افزایش پیش بینی شده در حجم، به طور ناگهانی ناشی از افزایش هزینه های هواپیمایی، نیز کمک خواهد کرد.
بازار خودرو مورد استفاده بهتر از حد انتظار است: رگزارش داد که ارزش های باقی مانده در ماه های گذشته قوی تر از انتظار می رود. سفرآلامو ابراز اطمینان کرد که بازار حجم بیشتری از وسایل نقلیه هرتز را با حداقل تاثیر می پذیرد. نرخ های جذب جذاب باید به ارزش های جدید و مورد استفاده در حال حرکت کمک کند. هنوز هم آچار برقی عرضه می شود، اما سفرآلامو فکر می کند که این اثر بیش از حد آسیب نخواهد خورد. با این وجود، ردر کاهش یک ماشین استفاده می شود که هزینه های ناوگان هر واحد آن را افزایش می دهد تا 2 تا 5 درصد افزایش یابد.
انتظار می رود که اروپایی ها کمتر در فلوریدا در سال جاری به سر می برند: رکود هنوز در اروپا ادامه دارد – و بقیه دنیا در این مورد مانند یک سردی بد. خبرهای بد برای آمریکای شمالی این است که مسافران اروپایی در حال اقامت در خانه هستند، در حالیکه ما به آنجا می رویم

پاسخ دهید