شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سیستم رزرو آنلاین اجاره خودرو

سیستم رزرو آنلاین اجاره خودرو

 

، ارائه دهنده نرم افزار اجاره اتومبیل، سیستم خود را راه اندازی کرده است، که مشتریان می توانند به صورت آنلاین و وسایل نقلیه اجاره ماشین  ای را انتخاب کنند.

این رابط رزرو رزرو اینترنتی می تواند به وب سایت های اجاره اتومبیل مرتبط یا اضافه شود. این شرکت به مشتریان اجازه می دهد تا میزان دسترسی و تایید فوری رزرو را مشاهده کنند.

سیستم رزرو می تواند به نرم افزار مبتنی بر ویندوز، از جمله رنت ماشین، که شامل ویژگی های مدیریت ناوگان مانند مدیریت برنامه ریز، ادغام با و مدیریت نرخ، می باشد.

Easy Rent Pro Cloud اجازه می دهد تا مشتریان از کرایه ماشین در مکان های مختلف استفاده کنند.

شرکت های اجاره خودرو می توانند با قرار دادن محتوای خود در صفحه، سیستم را شخصی سازی کنند. به گفته شرکت، امکان اضافه کردن سه صفحه سفارشی وجود دارد.

سیستم رزرو همچنین یک سیستم مدیریت محتوا () ارائه می دهد که به مشتریان اجاره اتومبیل اجازه می دهد نرخ های هر دسته خودرو را تغییر دهد، تبلیغاتی را نشان می دهد، اخبار و تبلیغات آنلاین ارسال می کند یا وسایل جدیدی را می سازد.

، نماینده فروش نرم افزار گفت: با استفاده از ویژگی های آسان برای استفاده، اما با پیچیدگی، سیستم رزرو آنلاین می تواند بسیاری از شرکت های اجاره ای کوچک و متوسط ​​را تسهیل کند.

به گفته شرکت، خانواده اجاره اتومبیل  در 70 کشور جهان استفاده می شود.

پاسخ دهید