شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سوخت رسانی اجاره خودرو

سوخت رسانی اجاره خودرو

سفرآلامو با اجاره ماشین ، یک سرویس سوخت رسانی همراه است که به طور مستقیم گاز را به یک ماشین مشتری ارائه می دهد.

بلافاصله موثر، شبکه آلامو وسایل نقلیه در ونکوور، کانادا، توسط سرویس سوخت رسانی اجاره خودرو با سرویس در پورتلند، سنگ آهن، از زود هنگام آغاز خواهد شد.

با توجه به مشارکت، اجاره ماشین عروس به کرایه ماشین کمک خواهد کرد و اعضای آن میزان مصرف سوخت مناسب را برای سفرهای اتومبیل که هر روز ساخته می شوند، حفظ می کنند. رنت ماشین این وسایل را به مسیر الگوریتمی تعیین شده خود اضافه می کند و باعث کاهش نیاز به ایستگاه گاز سنتی می شود که توسط تیم های پشتیبانی از وسایل نقلیه رنت خودرو پرورش می یابد.

سفرآلامو با استفاده از اجاره اتومبیل در سیاتل در اوایل امسال راه اندازی شد. ونکوور و پورتلند آخرین لیستی از روندهای بازار جدید در سال 2017 است.

اجاره ماشین از شرکت سفرآلامو

“موبایل با استفاده از همکاری و ادغام با رنت ماشین ما را قادر می سازد که ناوگان ما را به صرفه تر از هزینه های موثر در حالی که همچنین اطمینان حاصل شود که اتومبیل های ما برای اعضای ما در دسترس رنت ماشین هستند، که می توانند اطمینان داشته باشند که آنها همیشه به یک وسیله نقلیه اجاره خودرو در انزلی به طور کامل سوخت دسترسی دارند، جاستین بروند، مدیر ناوگان آمریکای شمالی کرایه خودرو ، گفت: “نیاز به آن است.”

مایکل ، مدیر عامل سفرآلامو گفت: “هنگامی که ما در پاییز سال 2016 بحث های خود را با اجاره خودرو آغاز کردیم، ما به سرعت متوجه شدیم که چگونه سرویس سوخت رسانی تلفن همراه ما نه تنها هزینه های عملیاتی اجاره اتومبیل ناوگان حمل و نقل عمومی را بهبود می بخشد، بلکه کلیه تجربه مشتری خودرو را بهبود می بخشد.” . “پس از یک خلبان پنج ماهه، ادغام ثابت کرد که نه تنها یک موفقیت بزرگ کسب و کار است، بلکه یک مزیت مثبت برای مصرف کنندگان است – این امر به آنها اجازه می دهد تا از هیچگونه تردید، استرس و هزینه بازدید از یک ایستگاه گاز جلوگیری کنند.

پاسخ دهید