شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کند

سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کند

سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کند

برنامه تلفن Avis در حال حاضر انتخاب وسیعتری از وسایل نقلیه را اجاره خودرو  برای مشتریان انتخاب می کند تا زمانی که آنها خودروی اجاره خود را قبل از ورود به تسهیلات سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کنداجاره انتخاب می کنند. مشتریان همچنین می توانند به راحتی با استفاده از برنامه تلفن همراه Avis ایستگاه های گاز و پارکینگ را در عرض 5 مایل از محل خود قرار دهند.

مشتریان می توانند چندین دقیقه از  سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کنداتوبوس حسن نیت بعدی را از طریق برنامه تلفن همراه مشاهده کنند. این ویژگی مشتریان را قادر می سازد تا مکان اتوبوس های Avis شاتل، نقاط جمع آوری و مکان اجاره کرایه ماشین  Avis را در یک نقشه برنامه در اختیار شما قرار دهند که هر 5 ثانیه آن را تجدید می کند.

برنامه اجاره ماشین


مشتریان هم اکنون می توانند  سفرآلامو ویژگی هایی به برنامه اجاره ماشین خود اضافه می کند دریافتی را برای اجاره های قبلی دریافت کنند. رسید ها در قالب PDF در دسترس هستند و مسافران می توانند مستندات مورد نیاز برای بازپرداخت کسب و کار را دریافت کنند.

این برنامه همچنین دارای ویژگی “پیدا کردن رنت ماشین من” است که با اتومبیل های متصل کار می کند. این نشان می دهد که محل دقیق ماشین اجاره باید مشتریان را فراموش کند که در آن پارک شده است.

آرتور اوردونا، مدیر اجرایی ابتکار، گروه Avis Budget گفت: “ما با مشتریان خود همکاری کردیم تا آنچه را که آنها می خواستیم تعیین کنیم و ما تحویل داده ایم.” “ما از نوآوری های بسیار هیجان زده و لذت بردن از اجاره کنندگان Avis زمانی که آنها در جاده هستند. در واقع، چشم انداز ما این است که ایجاد یک تجربه که در آن تمام جنبه های اجاره مشتری – همه چیز آنها نیاز دارند، می خواهند و احتمالا می توانید برای – با لمس یک دکمه در برنامه Avis در دسترس هستند. ”

تجربه برنامه تلفن Avis در حال حاضر در حدود 150 مکان در سراسر جهان در دسترس است.

پاسخ دهید