شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو همکاری با شرکت­ها، موسسات توریستی و سفارت­خانه­ ها

سفرآلامو همکاری با شرکت­ها، موسسات توریستی و سفارت­خانه­ ها

 جشن یک همکاری 30 ساله، سفرآلامو و سفرآلامو اجاره خودرو، یک برنامه وفاداری ائتلاف سفرآلامو ، مسابقه ای را برای اعضای خود راه اندازی کرده اند. برنده یک سفرآلامو سفرآلامو را برای یک سال دریافت می کند در حالی که 10 نفر از طرفداران 30،000 بال هواپیما دریافت خواهند کرد.

از طریق 30 آوریل، اعضای سفرآلامو که وسایل نقلیه را در محل شرکت اجاره ماشین سفرآلامو در سفرآلامو می گذرانند، به صورت اتوماتیک وارد مسابقه خواهند شد. مسابقه برای اعضای سفرآلامو که ساکنان سفرآلامو هستند باز است آنها می توانند به صورت آنلاین و در مکان های سفرآلامو   شرکت کنند.

علاوه بر این، اعضای سفرآلامو می توانند تا 1500 سفرآلامو رنت ماشین در شرایط اجاره ای درآمد کسب کنند و تا 25٪ در اجاره در محل شرکت Avis در سراسر جهان صرفه جویی کنند. اعضای سفرآلامو می توانند به مبلغ 2،000 سفرآلامو در شرایط اجاره ای در محل های شرکت کننده کسب کنند.

سفرآلامو معاون ارشد و مدیر کل سفرآلامو گفت: “سفرآلامو کرایه ماشین  گسترش خود را گسترش داده است و عضویت خود را در 30 سال گذشته افزایش یافته است، برای تبدیل شدن به یکی از برنامه های پاداش ارزشمند در سراسر سفرآلامو است. “ما افتخار می کنیم که یک شریک قدیمی سفرآلامو باشیم

پاسخ دهید