شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو همکاری با بخش های خصوصی را گسترش میدهد

سفرآلامو همکاری با بخش های خصوصی را گسترش میدهد

سفرآلامو مشارکت جهانی خود را با شرکتهای هواپیمایی اجاره خودرو سفرآلامو تجدید کرده است تا مزایای استفاده از وسایل نقلیه اجاره هواپیمایی در نقاط سفرآلامو در سراسر جهان را ارائه دهد.

به عنوان بخشی از توافق تجدیدنظر، مشتریان لوفت هانزا به اجاره ماشین  سود و مزایای موجود در اتومبیل اجاره سفرآلامو دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، اعضای سفرآلامو و برنامه مکرر مرسدس سفرآلامو ، حداقل 500 مایل برای اجاره وسایل نقلیه از طریق سفرآلامو دریافت خواهند کرد.

میشل سفرآلامو ، رئیس گروه، سفرآلامو بین المللی گفت: “ما مطمئن هستیم که تجدید اتحاد ما با لوفت هانزا توسط مسافران برای راحتی، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان برای  رنت ماشین سفرهای آنها بسیار راحت خواهد بود.” “شبکه مسیریابی گسترده لوفت هانزا در 83 کشور، همراه با رد پای جهانی ما و حضور پیشرو درسفرآلامو قطعا یک بازی مناسب برای مسافران تفریحی و تجاری است. ”

هیک بیرلنباخ، معاون ارشد فروش سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو و کرایه ماشین سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو می گوید: “ما بسیار خوشحالیم که همکاری ما با هرتز، شریک قوی ما در بخش تحرک، در سفرآلامو .com را گسترش دهیم.” با سفرآلامو ، ما مشتریان خود را ارائه می دهیم یک محصول اجاره دهنده با کیفیت بالا و با کیفیت بالا در تمامی مقصد های لوفت سفرآلامو در سراسر جهان. ”

سفرآلامو بیش از 20 سال با لوفت سفرآلامو همکاری کرده است. سفرآلامو ، ناوگان خودروی سفرآلامو را در اختیار کارکنان در برلین، سفرآلامو ، سفرآلامو و سفرآلامو قرار می دهد. سفرآلامو همچنین ارائه دهنده منحصر به فرد از خدمات اجاره اتومبیل برای کارکنان شرکت هواپیمایی است.

پاسخ دهید