شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو نرخ ویژه برای اعضارا فراهم می کند

سفرآلامو نرخ ویژه برای اعضارا فراهم می کند

 

سفرآلامو با هرتز همکاری کرده است تا نرخ های تخفیف و پیشنهادات ویژه را برای اعضای سفرآلامو و فارغ التحصیلان فراهم کند.

اعضای سفرآلامو در سراسر سفرآلامو در دانشگاه ها شرکت می کنند و این تخفیف اجاره اتومبیل در هنگام بازدید از شهرهای دیگر و دانشگاه ها برای برنامه های تحصیلات تکمیلی و همچنین در دوره های تحصیل در خارج از کشور به نفع آنها خواهد بود.

سفرآلامو مدیر اجرایی سفرآلامو گفت: “ما بسیار باهوش در مورد اضافه کردن اجاره ماشین های سفرآلامو به لیست گسترده ای از مزایای اعضای ما هستیم.” “هنگامی که مزایای جدیدی را برای عضویت در ما اضافه می کنیم، زمینه هایی را در نظر می گیریم که اعضای هر دو دانش آموز و فارغ التحصیل می توانند در زندگی روزمره خود از حمایت های اضافی استفاده کنند.”

اجاره خودرو

در سفرآلامو اعضای ثبت نام رایگان به پاداش سفرآلامو طلا پلاس و همچنین تخفیف 10٪ در نرخ ها دریافت خواهید کرد. اعضا همچنین 20٪ تخفیف در اروپا دریافت خواهند کرد

از 4 ژانویه، ناوگان نقره ای آئودی A4s برای اجاره در فرودگاه بین المللی سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو سفرآلامو در دسترس خواهد بود. لاس وگاس مکان 12 شرکت است که به ترکیب آن افزوده است.

مشتریان قادر به ذخیره و بازیابی سفرآلامو با استفاده از برنامه تلفن همراه در دستگاه های Apple یا Android و در وب سایت سفرآلامو خواهند بود. طبق گفته شرکت سفرآلامو در روز 7 دسامبر،  رزرو می کند.

در حال حاضر سفرآلامو دارای مکان هایی درسفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  ،سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو  سفرآلامو   است.

پاسخ دهید