شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو ماشین های جدید اضافه می کند

سفرآلامو ماشین های جدید اضافه می کند

از آغاز 15 ژوئن سفرآلامو اجاره خودرو  یک برنامه آزمایشی را اجرا می کند که اجاره کامیون های هیولا را در مکان های انتخابی ایالات متحده ارائه می دهد. این کامیون ها با تایرهای 66 اینچ و موتورهای سوپر شارژر V8 این گزینه ها را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

این شرکت می گوید: این کامیون ها با نرخ 12 پایی بالا و وزن آن در 10،000 پوند، با قیمت های 650 دلار در روز در دسترس خواهند بود. اجاره ماشین نرخ هفتگی نیز به صورت درخواست در دسترس خواهد بود.

سفرآلامو رنت ماشین  ، معاون معاون آلامو در زمینه بازاریابی برند گفت: “مشتریان ماجراجویانه ما بیشتر به دنبال وسیله نقلیه هستند که پمپاژ آدرنالین خود را در هنگام مسافرت دریافت می کنند.” “برنامه کامیون هیولا آلامو راه ما برای ارائه تجربه واقعا هیولا به سفرآلامو به ​​دنبال یک حافظه فوق العاده است.”

به گفته شرکت، وسایل نقلیه هیولا با سیستم های ناوبری جیپیاس و مجموعه ای از چهار کلیدهای استاندارد و صندلی های مهار مجهز خواهند شد. کلاه ایمنی با دوربین های نصب شده نیز برای هزینه اضافی در دسترس خواهد بود.

کامیون ها در مکان های آلامو کرایه خودرو  با تعداد زیادی فضای باز عرضه می شوند؛ یک لیست رسمی از مکان ها در روز 15 ماه مه در www.سفرآلامو .com اعلام خواهد شد.

 

پاسخ دهید