شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو سرویس تازه ای در اجاره خودرو اضافه می کند

سفرآلامو سرویس تازه ای در اجاره خودرو اضافه می کند

سفرآلامو سفرآلامو ، سرویس خودکار و سرویس سفرآلامو ، اجار خودرو با انجمن حمل و نقل هوایی سفرآلامو (سفرآلامو ) همکاری کرده است تا برنامه های سفرآلامو را در سراسر کشور گسترش دهد. این اعلام در سفرآلامو سال 2015 ساخته شد.

مشارکت بین سفرآلامو سفرآلامو و سفرآلامو جزء اجاره ماشین  سفرآلامو برنامه سفرآلامو است، تلاش برای ارائه سازمان ها به منابع برای راه اندازی یا گسترش برنامه سفرآلامو .

رایان جانسون، معاون رییس شرکت سفرآلامو و شرکت رنت ماشین سفرآلامو سفرآلامو و سفرآلامو سفرآلامو گفت: “همانطور که جوامع و نیازهای آنها تغییر می کنند، باید رویکرد ما به حمل و نقل نیز باشد.” “کمک توسعه ووانپول، ارائه شده از طریق مشارکت ما با سفرآلامو ، جوامع را با راهکارهای مناسب حمل و نقل پایدار برای مسافران فراهم می کند.”

طبق گفته شرکت سفرآلامو سفرآلامو ، بهترین شیوه برای راه اندازی مجدد در 50 ایالت است.

دیل جاری ماریسکو، مدیر سفرآلامو گفت: “ کرایه ماشین سفرآلامو یکی از ارزان ترین گزینه های حمل و نقل در دسترس امروز است و بسیاری از جوامع می توانند از گسترش این برنامه ها بهره مند شوند.” “مشارکت ما با شرکت سفرآلامو توسعه خدمات ون پال آسان، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه برای آژانس های حمل و نقل عمومی و حمل و نقل عمومی در تمام ابعاد است.”

پاسخ دهید