شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو سرمایه گذاری خود را در رنت ماشین آغاز می کند

سفرآلامو سرمایه گذاری خود را در رنت ماشین آغاز می کند

جنرال موتورز و سفرآلامو اعلام کرده اند که یک اتحاد طولانی مدت برای ایجاد یک شبکه یکپارچه از وسایل نقلیه مستقل بر روی تقاضا در ایالات متحده است.
طبق گفته سفرآلامو ،اجاره خودرو  سفرآلامو 500 میلیون دلار در سفرآلامو سرمایه گذاری خواهد کرد تا به کمپانی ادامه دهد.


علاوه بر این، سفرآلامو صندلی در هیئت مدیره سفرآلامو نگه می دارد.
سفرآلامو رئيس جمهور سفرآلامو ، گفت: “ما آینده تحرک شخصی اجاره ماشین را به عنوان متصل، بدون درز و مستقل می بینیم.” “با همکاری سفرآلامو و سفرآلامو ، ما معتقدیم که ما می توانیم این دیدگاه را سریعتر به اجرا در آوریم.”

اجاره خودرو

سفرآلامو ، رییس و بنیانگذار سفرآلامو ، گفت: “کار با سفرآلامو ، رنت ماشین  سفرآلامو ادامه خواهد داد تا تجربه های حمل و نقل جدیدی را که تغییرات مثبتی را در زندگی روزانه ما به وجود آورده است، باز کنند.” “با همدیگر، با تعریف مالکیت سنتی خودرو، آینده ای بهتر را ساختیم.”
طبق گفته سفرآلامو ، عناصر کلیدی این اتحاد عبارتند از:
شبکه مستقل بر اساس تقاضا: توسعه مشترک یک شبکه کرایه ماشین  از وسایل نقلیه مستقل به صورت مستقل، دانش GM از تکنولوژی مستقل و قابلیت سفرآلامو را در ارائه انتخاب گسترده ای از خدمات به اشتراک گذاری سوار می کند.
هاب اجاره: بلافاصله، سفرآلامو از طریق مراکز اجاره ای در شهرهای مختلف سفرآلامو به عنوان یک ترجیح دهنده وسایل نقلیه کوتاه مدت برای رانندگان سفرآلامو تبدیل خواهد شد.
سفرآلامو : رانندگان سفرآلامو و مشتریان دسترسی به نمونه کارها سفرآلامو خودرو و خدمات سفرآلامو .
پیشنهادات تحرک مشترک: سفرآلامو و سفرآلامو همچنین با ارائه خدمات شخصی و تجارب شخصی از طریق کانال های مربوطه، مشتریان یکدیگر را ارائه می دهند.

پاسخ دهید