شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو رنت ماشین را گسترش می دهد

سفرآلامو رنت ماشین را گسترش می دهد

با انتصاب سفرآلامو به عنوان شریک حق رای دادن شرکت اجاره خودرو  سفرآلامو امروز اعلام کرد که در آمریکای لاتین در کاستاریکا، گواتمالا و نیکاراگوئه گسترش می یابد.

طبق گفته این شرکت، این عملیات جدید آمریکای لاتین همراه با اولین پروژه سفرآلامو در کارائیب در سال 2014 و گسترش مداوم آن در اروپا است.

سفرآلامو ، معاون رییس جمهور سفرآلامو اجاره ماشین  جهانی در شرکت، گفت: «راه اندازیسفرآلامو در آمریکای لاتین به معنای مسافرت های بین المللی و ساکنان محلی می تواند خدمات مشتری مشهور با نام تجاری و نرخ عالی را تجربه کند. “سفرآلامو ، به ویژه، یک مقصد گردشگری بسیار محبوب برای مشتریان خود است، و این یک نقطه شروع عالی برای گسترش نام تجاری سفرآلامو به آمریکای لاتین است.”

شرکت کائا راتا در کاستاریکا مشتریان خود را در فرودگاه بین المللی دانیال رنت ماشین سفرآلامو و همچنین در فرودگاه بین المللی سان سانتا ماریا خدمت خواهد کرد. علاوه بر این، سفرآلامو همچنین یک دفتر مرکزی در سفرآلامو سفرآلامو در سن خوزه را باز میکند. این شرکت می گوید تمام اماکن کستاریکا باز و عملی هستند.

در گواتمالا و نیکاراگوئه رزروهایی که از طریق کانال های کرایه ماشین  سفرآلامو انجام شده توسط شرکای سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو در محل های اجاره ای فعلی خود در فرودگاه بین المللی لا آرورا در شهر گواتمالا، گواتمالا و فرودگاه بین المللی آگوستو سزار سانینو در سفرآلامو ، نیکاراگوئه، به گفته شرکت.

پاسخ دهید