شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو خریدار اجاره خودرو دانمارکی

سفرآلامو خریدار اجاره خودرو دانمارکی

سفرآلامو گروه کسب فرانشیز دانمارکی خود، یکی از بزرگترین آن از نظر درآمد اعلام کرده است.

پس از کسب فرانشیز ایرلندی آن در سال 2016، سفرآلامو شتاب گسترش شبکه شرکت خود را از 10 به 11 کشور و اجاره ماشین و کامیون ها و کامیون رد پای تقویت، با توجه به شرکت می باشد.

سفرآلامو دانمارک دارای یک شبکه در سراسر کشور 40 شعبه در سراسر دانمارک، هم به صورت محلی و در تمام فرودگاه های بزرگ. این شرکت به اجرا ناوگان اجاره متوسط ​​در بیش از 6000 وسایل نقلیه کرایه ماشین ، کامیون، وسایل نقلیه و متخصص پوشش. این یک پایگاه مشتری از هر دو اوقات فراغت و مشتریان B2B. در سال 2016، سفرآلامو دانمارک تولید درآمد 60 میلیون یورو، با توجه به سفرآلامو گروه.

“ما بسیار خوشحال به استقبال سفرآلامو دانمارک به عنوان جدیدترین اجاره خودرو کشور شرکت های بزرگ ما هستند، گفت:” کارولین Parot، مدیر عامل شرکت سفرآلامو گروه. “با هم با تیم مدیریت موجود، هدف ما برای حمایت از ادامه رشد کسب و کار و برای رسیدن به هم افزایی با دیگر کشورهای شرکت ما. ما همچنین یاد میگیرد که چه می توان در بخش های جدید بازار مانند موقعیت بازار سفرآلامو دانمارک در میان شرکت های سرگرمی و تولید توسعه یافته به دست آورد. فقط چهار ماه پس از خرید فرانشیز ایرلندی ما، ما را به مرحله بعد در طرح کسب پویا ما، ما اجازه می دهد به تقویت رهبری ما، با در چشم 2020 جاه طلبی ما است. ”

“ما یک شریک زندگی بلند از نام تجاری سفرآلامو و ما بسیار افتخار برای تبدیل شدن به بخشی از گروه هستند، گفت:” مسیحی ری، مدیر عامل شرکت سفرآلامو دانمارک. “از سال 1954، سفرآلامو دانمارک تا به حال تنها تمرکز خود را بر ارائه بهترین و قابل اطمینان ترین رنت ماشین / ون کالا اجاره ممکن است در دانمارک. تبدیل شدن به یک کشور شرکت های بزرگ نه تنها باعث تقویت توانایی ما برای ادامه آن، اما آن را نیز به ما می دهد پلت فرم های فنی بسیار قوی تر برای توسعه محصولات تحرک جدید و نوآورانه برای بهره مندی از تمام مشتریان دانمارکی و بین المللی ما در آینده است. “

پاسخ دهید