شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو بهترین شرکت اجاره ماشین

سفرآلامو بهترین شرکت اجاره ماشین

سفرآلامو در سال 2016 جایزه صنعت گردشگری ایرلند را “بهترین شرکت استخدام اجاره خودرو” نامگذاری کرد.

این سومین سال متوالی است که هرتز به عنوان بهترین ارائه کننده کرایه ماشین برای شرکت های تجاری و فعالیت های اوقات فراغت توسط اعضای انجمن آژانس های مسافرتی ایرلند رای داده است.

ششمین سالگرد جوایز رنت ماشین سالانه صنعت گردشگری ایرلند در 21 ژانویه در خانه مجلس دوبلین برگزار شد.

اعلام کرده است که محل های شرکت های اجاره ای و اجاره اتومبیل A-Car را در لوکزامبورگ راه اندازی کرده است. مارک ها به مشتریان از مکان های مشترک در لوکزامبورگ فرودگاه خدمت می کنند.

 تمام سه محل لوکزامبورگ را اداره می کند. ، یک شرکت اجاره اتومبیل در خانواده، بیش از 20 سال در بازار لوکزامبورگ کار کرده است.

زاویه گرنای، مدیر کشور برای لوکزامبورگ پروژه، گفت: “هر دو شرکت ما متعلق به خانواده هستند و از طریق روحیه کارآفرینی و تمرکز بر رضایت مشتری تمرکز می کنند.” “ما مشتاقانه منتظر ارائه مشتریان شرکت های بزرگ، اوقات فراغت و بیمه با بالاترین سطح خدمات هستیم.”

طی چهار سال گذشته مارک های خود را به بیش از 35 کشور در سراسر اروپا و خاورمیانه گسترش داده است. در سال 2012، شرکت تنها در سه کشور اروپایی فعالیت میکرد: .، ایرلند و آلمان.

پیتر اسمیت، معاون شرکت بازنشستگی فیشینگ جهانی گفت: “در لوکزامبورگ فرصتی فوق العاده ای وجود دارد. “اقتصاد محلی در حال رشد است و شهر لوکزامبورگ، یک مرکز کسب و کار جهانی بسیار مطلوب با خدمات مالی قوی، تولید، خرده فروشی و تجارت الکترونیک است. همکاری ما با ، که ارزش سهام شرکت ما را به اشتراک می گذارد، و تعهد ما به خدمات مشتری، ما را قادر می سازد که این فرصت را به حداکثر برسانیم و رونق محلی ما را افزایش دهیم. “

 

پاسخ دهید