شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو بهترین در اجاره خودرو

سفرآلامو بهترین در اجاره خودرو

سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو .اجاره خودرو  اعلام کرده است که شرکت تابعه سفرآلامو سفرآلامو .، متعلق به 100٪ سهام آن، در شورای مسئولیت های شرکت در مصاحبه با شورای ملی تنوع ملی جایزه قهرمانی مسئولیت پذیری شرکت 2017 را به عهده دارد.

این جایزه سازمانهایی را نشان می دهد که دستاوردها اجاره ماشین  و تعهد پایدار برای پیگیری مسئولیت های شرکت ها در محل کار و جامعه را به نمایش می گذارد.

به عنوان بخشی از تعهد هرتز به مسئولیت شرکت ها، رنت ماشین  این شرکت در حال حاضر دارای 7 سفرآلامو (سفرآلامو in سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو ) ساختمان های تأیید شده سبز در سراسرسفرآلامو  از جمله اداره مرکزی سفرآلامو در سفرآلامو ، سفرآلامو ، که سفرآلامو سفرآلامو ® گواهی شده است.

تقریبا 80 درصد از وسایل نقلیه سفرآلامو دارای کرایه ماشین  حداقل امتیاز بهره وری سوخت از 28 مایل در هر گالن است، و تلاش های برنامه های بهره وری در محیط زیست منجر به بازیافت بیش از 2 میلیون گالن روغن های مورد استفاده در سال 2015 شد.

بر اساس این گزارش، برنامه مسئولیت شرکت های سفرآلامو همچنین شامل بازیافت مجدد در مکان های اجاره سفرآلامو و همچنین بازیافت تایر است که طبق گفته شرکت در سال 2015 نزدیک به 300،000 تایر از دفن زباله ها منتقل می شود.

سفرآلامو  سفرآلامو ، رییس و مدیر عامل سفرآلامو ، گفت: “ما افتخار می کنیم که توسط شورای مسئولیت های شرکت به رسمیت شناختن و اقدامات ما در راستای تعهد و اقدامات ما به عنوان یک مدیر اجرایی خوب شناخته شود.” “ما افتخار می کنیم که تعهد ما را به تحویل هوشمندانه و راه حل های پایداری در کار، در جامعه و در جاده ها ادامه دهیم

پاسخ دهید