شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو برای راه اندازی سرویس اشتراک اجاره ماشین

سفرآلامو برای راه اندازی سرویس اشتراک اجاره ماشین

سفرآلامو برزیل، قصد دارد با ارائه ی خدمات خودروی برقی اتومبیل با ورودی خودروساز چینی سفرآلامو ، راه اندازی کند.

طبق گزارش روزنامه سفرآلامو سفرآلامو روزانه اجاره خودرو سفرآلامو یکی از پنج شرکت است که با همسفرآلامو را تشکیل می دهند، کنسرسیومی که پیشنهاد توسعه برنامه را به دست آورده است.

سفرآلامو – همراه با سفرآلامو و سفرآلامو s – شش ماه برای ارائه پروژه خود است.

روزنامه گفت، “شهر ریودوژانیرو از سال آینده باید اجاره ماشین ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی داشته باشد … برای صدور خودروها”، افزود که این برنامه در ابتدا 300 خودرو را ارائه خواهد کرد.

سفرآلامو ، که در ماه ژانویه مربی باطری کار کرده است، پروژه های دیگری در برزیل دارد. سفرآلامو قصد دارد 400 میلیون دلار در سال 2018 در برزیل سرمایه گذاری کند.

سفرآلامو مغولستان همکاری جهانی را باسفرآلامو ، رنت ماشین حامل ملی مغولستان آغاز کرده است. این مشارکت موجب ایجاد مزایای جایگزین و صرفه جویی در هزینه های وفاداری هر دو شرکت خواهد شد.

سفرآلامو اولین شرکت بین المللی کرایه ماشین در مغولستان و همکاران منحصر به فردسفرآلامو سفرآلامو است.

سفرآلامو ، مدیر کل سفرآلامو مغولستان، گفت: “ما خوشحالیم که با شرکای مغولستانی، شرکت هواپیمایی پیشرو در مغولستان همکاری داشته باشیم.” ما مطمئن هستیم که ما می توانیم با فراهم کردن راحتی بیشتر و انعطاف پذیری بیشتر، مشتریان خود را ارائه دهیم. آن را تجربه ای ویژه برای سفر خود را از مغولستان به آلمان، سنگاپور، کره جنوبی و روسیه است. ”

با هر اجاره اتومبیل سفرآلامو ، اعضایسفرآلامو کرایه ماشین  می توانند 500 مایل آبی آسمان مغولستان را کسب کنند. علاوه بر این، با توجه به وضعیت وضعیت خود، اعضا می توانند تا 15٪ تخفیف در هر اجاره دریافت کنند، شرکت می گوید.

سفرآلامو ، مدیر عامل سفرآلامو برای سیاستگذاری و برنامه ریزی، گفت: “ما خوشحالیم که با سفرآلامو با گسترش خدمات محدوده خدمات ما با ارائه گزینه های اجاره اتومبیل برای مسافران ما در مغولستان، آلمان، سنگاپور، کره جنوبی و روسیه، همکاری می کنیم.” “… سفرآلامو خطوط هواپیمایی مغولستان در پی ایجاد ارزش و یک تجربه رضایت بخش برای مشتریان ما است. با راه اندازی سرویس اجاره اتومبیل، مسافران شرکت سفرآلامو از مزایای راحتی بیشتر و در عین حال عالی از ما لذت خواهند برد. “

پاسخ دهید