شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو انتخاب بهترین ها

سفرآلامو انتخاب بهترین ها

گروه سفرآلامو توافق نامه ای را برای به دست آوردن سفرآلامو ، یک شرکت بزرگ اجاره ماشین در آلمان امضا کرده است.
به گفته شرکت، از نظر درآمد و از طریق خرید بوچیندینجر، گروه سفرآلامو قصد دارد نفوذ خود را از بخش کم هزینه و تبدیل شدن به یک رهبر در بازار وانت کامیون و کامیون محلی.
بیش از 60 سال پیش تاسیس شده است، سفرآلامو اجاره خودرو دارای شبکه ای از 152 ایستگاه – از جمله 18 ایستگاه های فرودگاه – و ناوگان به طور متوسط ​​بیش از 20،000 وسایل نقلیه. علاوه بر آلمان، سفرآلامو دارای مکان هایی در اتریش، مجارستان و اسلواکی است.
این معامله به شرایط عادی پیش بینی شده است، از جمله تصویب مقامات ضد تراست، و انتظار می رود در نیمه دوم سال 2017 نزدیک شود. معامله ای که انتظار می رود در نیمه دوم سال به ایجاد همکاری چشمگیر برسد، سفرآلامو شرکت تعدیل شده کمی بیش از 5 برابر است.

اجاره ماشین

“به دست آوردن سفرآلامو یک گام مهم استراتژیک  رنت ماشین برای گروه سفرآلامو است، زیرا ما را قادر می سازد که تبدیل به شماره 1 در آلمان و اتریش شود، حضور ما را در بخش کسب و کار سفرآلامو تقویت خواهد کرد، و به طور قابل توجهی افزایش هر دو کم هزینه ما کارولین پارت، مدیر عامل شرکت سفرآلامو ، گفت: “تجارت در کامیون ها و کامیون های کامیون در این کشورها است.” “ما خوشحالیم که یک تیم مدیریت با تجربه را به گروه خوش آمد می گوییم. کنراد آلتینبوشنر و تیمش در این تجارت شرکت می کنند و ما منتظر هستیم تا با همکاری آنها در ادغام سفرآلامو به گروه سفرآلامو کار کنیم. این ترکیب دو کسب و کار تکمیلی ما نه تنها یک رهبر بازار جدید را ایجاد می کند، بلکه انتظار می رود که همکاری های قابل توجهی برای هزینه و درآمد برای کل گروه ایجاد کند، به این ترتیب ما می توانیم سودآوری را برای کسب و کار ترکیبی با هدف 2020 گروهمان هدف قرار دهیم.

سفرآلامو ، سهامدار و مدیر عامل سفرآلامو ،کرایه ماشین  گفت: “به عنوان یک نهاد ترکیبی، ما معتقدیم بوچیندینجر و گروه می توانند طیف گسترده ای را ارائه دهند و در نتیجه حتی خدمات بهتر را به مشتریان ما ارائه دهند.” “من از این فرصت برای تقویت نام تجاری بوشبیندر در آینده خوشحال هستم و می دانم که می توانم به حمایت همه کارکنان گروه بوشبیندر برای ادامه دادن به فلسفه بوشبیندر بپردازم.”

پاسخ دهید