شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو

سفرآلامو ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو

 

شورای شهرستان سرلی، باشگاه شهر خودرو را به منظور افزایش دامنه وسیعی از گزینه های حمل و نقل پایدار محلی در دسترس ساکنان، کارمندان شورا و شرکت های تجاری در شهرستان منصوب کرده است. شهر باشگاه اتومبیل سال گذشته توسط اجاره خودرو به دست آورد.

به گفته این شرکت، وسایل نقلیه در نزدیکی خانه ها و دفاتر در  اجاره ماشین در دسترس خواهد بود و به کاهش فشارهای ترافیکی در جاده های شلوغ سرلیس کمک می کند.

در ابتدا سفرالامو 14 وسیله رنت ماشین  کم مصرف را شامل می شود که شامل دو هیبرید پلاگین می شود. در حال حاضر برنامه هایی برای گسترش بیشتر با پنج دستگاه دیگر (از جمله دو خودرو الکتریکی) به منظور راه اندازی در در ماه آوریل وجود دارد.

 

اجاره ماشین

 

دون گورسل مدیر اجرایی باشگاه شهری گفت: “هدف ما ایجاد ارتباط طولانی مدت با شورای شهر ساری و مردم و شرکت های تجاری در منطقه است تا نشان دهد که چگونه دسترسی مفید به یک باشگاه کرایه ماشین  می تواند باشد.” “در ماه های آینده، ما با شورای همکاری خواهیم کرد تا برنامه را ارتقا داده و آگاهی از منافع باشگاه های خودرو را افزایش دهیم.”

با بیش از 30،000 عضو در سراسر .، شهر باشگاه خودرو ارائه دهنده باشگاه ماشین برای کاربران خصوصی و تجاری است. در حال حاضر، در 19 شهر کار می کند.

مایک گودمن، کابینه، گفت: “ما خوشحالیم که باشگاه شهر کینگ را به عنوان بخشی از جایگاه مناسب برای مالکیت خودرو در اختیار شما قرار می دهد و تعدادی از گزینه های مختلف حمل و نقل پایدار موجود در سائرلی را فراهم می کند.” عضو محیط زیست و برنامه ریزی در شورای شهرستان

پاسخ دهید