شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو آماده همکاری با ارگانهای مختلف

سفرآلامو آماده همکاری با ارگانهای مختلف

تیم بیس بال سفرآلامو اخیرا سفرآلامو را در سال 2015 بازی سفرآلامو -سفرآلامو لیگ اجاره خودرو  بیس بال سفرآلامو را تغییر نام داد. تغییر نام به لطف یک قرارداد حمایتی با آلامو اجاره اتومبیل است.

سفرآلامو ، صاحب سفرآلامو شیرها می گوید: اجاره ماشین“ایده این است که همه چیز را انجام دهیم تا استادیوم به استانداردهای لیگ برتر برسد و به راحتی برای طرفداران ما تمرکز کند.” “این کار در چند سال آینده به تدریج انجام خواهد شد.”

با توجه به سفرآلامو ، این توافقنامه سازمان های شیر و ورزشگاه رنت ماشین را تقویت خواهد کرد. حمایت مالی به سازمان اجازه می دهد تا بازیکنان بیسبال بالا را حفظ کند و برای پیشرفت در ورزشگاه به نفع تمام طرفداران شیرها ادامه دهد.

نام جدید این ورزشگاه توسط رسفرآلامو فرماندار کرایه ماشین  ارائه شد. سفرآلامو ، رئیس لیگ بیس بال مکزیک؛ خوان خوزه و اریک آرهلانو هرناندز، صاحبان شیرهای یوكاتان؛ و راب کانورز، معاون رئيس جمهور بازاریابی برند برای آلامو اجاره اتومبیل.

کانرز گفت: “این افتخار بود که در بازی سفرآلامو در سفرآلامو از طرف سفرآلامو حضور داشت. “پارک توپ یک مرکز عالی است و همکاری ما نشان می دهد که چگونه اتومبیل اجاره اتومبیل آلامو از جوامع که در آن عمل می کند و احساسات مشتریان خود را پشتیبانی می کند.”

با گسترش اخیر خود به پاراگوئه، نام تجاری Alamo در 24 کشور و مناطق در سفرآلامو  قرار دارد، به گفته شرکت

پاسخ دهید