شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سفرآلامو آماده عقد قرارداد با شرکت های هواپیمایی است

سفرآلامو  آماده عقد قرارداد با شرکت های هواپیمایی است

با توجه به مصاحبه ای که با عنوان “آتش، آماده، هدف: نحوه اجاره خودرو  در سفرآلامو  ” (نوامبر / دسامبر 2013) مصاحبه شد، سفرآلامو  گفت: “او همیشه کسب و کار خود را می خواست – گرچه مطمئن بود که او می خواست یکی در بخش رو به رشدی از کشور، نه در منطقه ای که در آن رشد کرده است، در ایالت نیویورک. کلونا گفت که او به انواع مختلف کسب و کار نگاه می کند و توسط یک آگهی روزنامه ای که خواستار حق رای دادن اجاره اتومبیل اجاره می شود، هیجان زده شد.

در همین حال، منطقه ای در سفرآلامو  شمالی شناخته شده به عنوان مثلث اجاره ماشین پژوهش – که توسط دانشگاه ایالتی  دانشگاه سفرآلامو  و دانشگاه سفرآلامو  شمالی متصل است – شکوفا با صنایع با تکنولوژی پیشرفته است. کلونا خانواده اش را به رالی نقل مکان کرد و در سال 1979 از یک ایستگاه گاز قدیمی با هفت اتومبیل برای اجاره خارج شد. در چند سال، کلونا مانت حق رای را از دست داد، و شرکت سفرآلامو  را تغییر نام داد.

طبق گفته سفرآلامو  ، در آن چند سال اول، روزهای 14 رنت ماشین ساعته حقیقی بود. کلونا در حال تعطیلی خانواده است و گفته است که او در تلاش است قراردادهای محلی و کسب و کار خود را در محله خود دنبال کند. “من بالاخره آنها را پوشیدم تا زمانی که چندین استخوان را اجازه دادم. با اینکه همه مردم به منطقه رالی حرکت می کردند، احساس می کردم که می توانستم حداقل برخی از کسب و کارهای [شرکتی] را فراخوانی کنم، حتی اگر قراردادی با رؤسا داشتم. “

سفرآلامو  گفت: چند باور اصلی به او کمک کرد: در ابتدا، کرایه ماشین  او به سادگی در آنچه که او انجام داد اعتقاد داشت. دوم، او تصریح کرد شرکت های محلی یک شرکت محلی را یک ضربه می دهد. سوم، او به توانایی های خود برای ارائه خدمات به مشتری و همچنین بهتر یا بهتر از رقابت اعتقاد داشت، زیرا می دانست که با غول های رقابت نمی کند.

وی گفت: “من می توانم به مدیران اطمینان بدهم که وقتی مشتری از خانه بیرون می رود، از آنها شادتر بود.”

در سال 1981 سفرآلامو  دومین مکان در سفرآلامو  را باز کرد، که از کارخانه تولید فیلم های سفرآلامو  شمالی استفاده می کرد. در سال های بعد، او شروع به مدیریت مکان های مختلف و دیدن میوه های کار خود کرد. “من می توانم ببینم این اتفاق می افتد و احساس کردم کمی بیشتر به آنچه که انجام می دادم اعتماد دارم.”

سفرآلامو  در نهایت کسب و کار خود را به 29 محل در چهار ایالت افزایش داد. وی گفت: “هر کسی که در هر کسب و کار موفق بوده، متوجه چقدر خوش شانس است.” “کارآفرین متوجه می شود که همه می توانند به همان سرعتی که فرو می روند فرو ریخته شوند.”

پاسخ دهید