شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سرویس به اشتراک گذاری اجاره خودرو در سفرآلامو

سرویس به اشتراک گذاری اجاره خودرو در سفرآلامو

سفرآلامو اقیانوس اطلس مستقر در سفرآلامو سفرآلامو ، خدمات صحیح یک طرفه اجاره خودرو در شهر سفرآلامو را راه اندازی کرده است.
در طی چند هفته آینده، اولین گروه از 20 اتومبیل سفرآلامو (هیبریدی) اجاره ماشین  به ناوگان فعلی سفرآلامو اضافه خواهند شد. به گفته شرکت، وسایل نقلیه جدید FLEX را می توان در هر مکان خیابانی در یک منطقه جغرافیایی تعیین شده یا در مکان های پارکینگ ویژه در مرکز شهر برداشت و رها کرد.
اعضای سفرآلامو اقیانوس اطلس می توانند اتومبیل های FLEX را از طریق برنامه خود و یا در وب سایت خود قرار دهند، آن را به مدت 30 دقیقه بگذارند تا وقت خود را برای رسیدن به وسیله نقلیه بگذارند و سپس با کلید سفرآلامو خود به وسیله وسیله نقلیه دسترسی پیدا کنند.
همه اعضای سفرآلامو به طور خودکار برای استفاده از رنت ماشین سرویس FLEX واجد شرایط هستند. اعضای جدید می توانند به خدمات FLEX بدون نیاز به پرداخت هزینه عضویت در سالانه یا ماهیانه (یک بار هزینه 35 دلار در زمان ثبت نام) پرداخت کنند. اتومبیل FLEX 0.41 سنت در هر دقیقه یا 12 دلار در هر ساعت هزینه می کند، از جمله 100 کیلومتر به صورت رایگان.


اجاره ماشین

سفرآلامو ، رئیس سفرآلامو اقیانوس اطلس می گوید: ” کرایه ماشین ما افتخار می کنیم که بهترین دو جهان را ارائه دهیم: پیمودن خدمات اتومبیل بر اساس ایستگاه، مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده، و Fسفرآلامو : ایده آل برای سفر خود به خودی یک سفر در اطراف شهر.”
کمونووو شركت سفرآلامو شریک و مربی سفرآلامو در این پروژه است.
بنویت رابرت، مدیر عامل شرکت سفرآلامو ، گفت: “ما افتخار می کنیم که سفرآلامو اقیانوس اطلس، اولین بار در سفرآلامو ، در تحقق این خدمات تحرک جدید، همراهی کنیم.” “این سرویس باعث می شود که ساکنان ترجیح می دهند ترانزیت، تحرک فعال، تاکسی و اتومبیل را برای نیازهای تحرک خود ترکیب کنند. ما بر این باوریم که FLEX به یک گزینه بسیار محبوب تبدیل خواهد شد و ما به زودی قادر خواهیم بود ناوگان و مناطق عملیاتی را افزایش دهیم.

پاسخ دهید