شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سرمایه گذاری در اجاره خودرو

سرمایه گذاری در اجاره خودرو

گروه سفرآلامو اعلام کرد سرمایه گذاری 20 درصد اقلیت خود را در اجاره ماشین، خدمات صحیح خودرو به اشتراک می گذارد.

این سرمایه گذاری در راستای طرح اجاره خودرو برای تبدیل شدن به یک رهبر راه حل تحرک است. طبق گفته شرکت، اجاره اتومبیل را قادر می سازد تا به اشتراک گذاری خودروهای همکار به یکسان به مرحله بعدی توسعه در اروپا دست یابد.

با این سرمایه گذاری، شرکت کرایه ماشین با سهامداران موجود رنت ماشین و موسس های استودیوی راه اندازی دانمارک شرکت می کند که تعهد خود را به سفرآلامو افزایش داده اند. این سرمایه گذاران در حال پیوستن به نیروهای برای کمک به اجاره خودرو در انزلی گسترش جغرافیایی در داخل اروپا و بهبود استفاده از پلت فرم و خدمات خود را برای اعضای آن است.

اجاره خودرو در رشت در سال 2011 در سال 2011 شروع به کار کرده است. این در حال حاضر دومین بزرگترین پیمانکار بین المللی خودرو در اروپا است که بیش از 250،000 مشتری آن را در پلت فرم خود به اشتراک می گذارد. امروز اجاره خودرو در گیلان در هلند، دانمارک و سوئد در دسترس است و قصد دارد به بازارهای جدید گسترش یابد.

اجاره ماشین در تهران

شیلا استرویک، مدیر عامل واحد کسب و کار جدید کسب و کار اجاره اتومبیل و آزمایشگاه پروردگار، گفت: “ما خوشحالیم که سهام در سرمایه اجاره ماشین عروس  را به دست آوریم.” “آزمایشگاه سرمایه گذاری این شرکت را به عنوان پتانسیل رشد خود مشاهده می کند، به گروه اجازه می دهد غنی سازی پیشنهادات تحرک خود و هدف قرار دادن انواع جدید مشتریان را به وجود آورد. ما فرصت خوبی برای کمک به این شرکت می بینیم که توسعه خودروهای رایانه ای را با همکاری پلت فرم peer-to-peer در سراسر اروپا تسریع می کند. “

ویکتور ون تول، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کرایه ماشین ، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که کرایه خودرو به عنوان یک سهامدار و شریک در راه ما برای تسخیر اروپا است.” “همانند گروه سفرآلامو ، رنت ماشین تخصص فوقالعاده و ارزشمندی در بازار جابجایی فعلی دارد. با هم ما می توانیم تاثیر رنت خودرو را در اروپا افزایش دهیم و در عین حال، بهبود و نوآوری پلت فرم و خدمات ما را برای اعضایمان بهبود بخشیم. “

پاسخ دهید