شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند

سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند

سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند کرایه ماشین  آخرین مرحله خود را در بازار آمریکای شمالی با راه اندازی Free2Move در سیاتل، پلت فرم جمع آوری تحرک مبتنی بر گوشی هوشمند قرار داده است که به منظور رفع نیازهای مشتریان تغییر می کند.

با استفاده از این برنامه، Free2Move به کاربران سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند سیاتل اجازه می دهد موقعیت، ویژگی ها و هزینه های عملیاتی گزینه های حمل و نقل در دسترس، از جمله ارائه ، مقایسه کند.

Free2Move همچنین اضافه کردن خدمات به اشتراک رنت ماشین  گذاری دوچرخه در طول 60 روز آینده، از جمله دوچرخه، دوچرخه لیمو و اسپین دوچرخه است.

اجاره خودرو


لری دومینیک، رئیس و مدیر عامل شرکت در آمریکای شمالی، گفت: “تصمیم برای راه اندازی یک سرویس که به مردم کمک می کند تا کارآمد ترین راه را برآورده کنند، تعهد سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند ما را نسبت به آینده گروه نشان می دهد.” “به عنوان خدمات تحرک تکامل و نوآوری بر مبنای شیوه ای که مردم در مورد تحرک و تحرک مصرف می کنند، اجاره اتومبیل Stateside ما را با روش منحصر به فرد برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کننده و همچنین یک پلتفرم انعطاف پذیر برای تولید محصولات آینده فراهم می کند.”

با توجه به این که شرکت با استفاده از ، مشتریا ن سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند می توانند به مدت زمان معینی از چند دقیقه تا چند روز برنامه ریزی یا دسترسی به حمل و نقل انتخاب خود را انجام دهند. این سرویس در سراسر اروپا گسترش یافته و در حال حاضر در هفت کشور (فرانسه، اسپانیا، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اتریش و سوئد) با 400،000 مشتری و حدود 30 اپراتور در دسترس است.

اجاره ماشین


راه اندازی در ایالات متحده نشان دهنده رنت خودرو  آخرین مرحله در ابتکار رشد سایت اجاره car خدمات اجاره ماشین را عرضه می کند جهانی Push to Pass  است که در آوریل 2016 معرفی شد.
، معاون ارشد بخش حمل و نقل گفت: “ما خوشحالیم که امروز اعلام خواهیم کرد که عملیات ما در شمال امریکا در سیاتل آغاز خواهد شد.” “همانطور که ما شروع به اضافه کردن ارائه دهندگان بیشتر و گسترش به شهرستانها جدید، Free2Move عمر آمریکایی هایی را که دربرابر روش های نوآورانه و غیر سنتی حمل و نقل هستند، غنی می کند.”

پاسخ دهید