شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

سال اجاره ماشین در مکزیک

سال اجاره ماشین در مکزیک

کمپانی آلامو ، نام تجاری اجاره خودرو مستقر در مکزیک، سه سال از همکاری با اجاره خودرو ، پلت فرم فن آوری مسافرت آنلاین، را جشن می گیرد.

جوردی ریورو، مامور ارشد اجرایی کمپانی Mex Rent A، گفت: “ادامه همکاری ما با اجاره ماشین نشان دهنده میل مشترک ما به ایجاد روابط ممتاز با مشتریان اجاره اتومبیل و کمک به آنها برای دسترسی به همه چیز لازم برای تجربه واقعا موفق اجاره اتومبیل است.” “کرایه ماشین با 95 خطوط هوایی بین المللی کار می کند و دسترسی به بسیاری از کانال های فروش منحصر به فرد مانند مسافران خطوط هوایی را به ما می دهد، که ما دسترسی به آن را نداریم. آنها بیش از 2000 مسافر مسافرتی در سطح جهان دارند و حجم کل سال را برای ما در حدودی از قیمت می گذارند که اگر ما تلاش کنیم این کار را انجام دهیم. ”

نانسی گونزالز، مدیر بازار خودروی تراولر برای آمریکای لاتین و کارائیب، گفت: “رنت ماشین پلت فرم اجاره اتومبیل آنلاین بهترین تبدیل می شود و ما خوشحالیم که اجاره خودرو از مزایای بازار ما برای به حداکثر رساندن درآمد خود بهره می برد.” “ما مشتاقانه منتظریم که مشتریان خود را در هر زمان که در جهان بازدید می کنند، بتوانند یک تجربه اجاره بدون درز و لذت بخش داشته باشند.”

پاسخ دهید