شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

رنت ماشین با شرایط خاص

رنت ماشین با شرایط خاص

 

این زمستان، سفرآلامو. با AAA مشارکت کرده است تا 30٪ اجاره ماشین ها را بپردازد و 40 دلار تخفیف اضافی در هفته در اختیار همه اعضای AAA قرار دهد.

این پیشنهاد از تاریخ 31 ژانویه 2016 معتبر است و با توجه به این شرکت می توان از طریق پرداخت، با کد ارتقاء (306176) در هنگام پرداخت، دسترسی پیدا کرد.

سفرآلامو، معاون ارشد سفر و انتشارات AAA، گفت: “به عنوان شرکای اجاره منحصر به فرد خودرو، هرتز بیش از 55 میلیون عضو AAA را شامل می شود و انواع مختلفی از تخفیف های صرفه جویی در هزینه و پیشنهادات منحصر به فرد ارائه می دهد.” “ما خوشحالیم که اجاره خودرو  تخفیف عادی اعضا با صرفه جویی در اجاره اضافی را از طریق فصل تعطیلات پر مشغله افزایش می دهد.”

AAA پیش بینی کرد که 98.6 میلیون سفرآلامودر فصل تعطیلات سفر خواهند کرد. با توجه به سفرآلامو، یک گام مهم در برنامه ریزی یک تعطیلات امن است پیدا کردن ماشین اجاره مناسب است.

به عنوان بخشی از مشارکت، هرتز توصیه هایی رنت ماشین را برای وسایل نقلیه ای که به جای سفر زمستانی آسان تر می شود، بسته به موقعیت مکانی ارائه می دهد. وسایل مورد نظر شامل سفرآلاموبرای سفرآلاموRange Rover برای کوه های Pocono، Pa.، GMC Yukon XL برای Aspen، Colo و Chevrolet Malibu برای سفرآلامواست.

 معاون ارشد ارشد برنامه ریزی و پشتیبانی عملیات هرتز در سفرآلامو، گفت: “یکی از اولین چیزهایی که مردم قبل از مسافرت انجام می دهند، هوا بودن مقصد کرایه ماشین نهایی خود را بررسی می کنند که یکی از عوامل مهم تعیین نوع خودرو است.” سفرآلامو به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره اتومبیل در جهان، نه تنها مسافرین سراسر کشور را با طیف وسیعی از وسایل نقلیه که از آن انتخاب می کنند، بلکه در طیف وسیعی از قیمت ها نیز ارائه می دهد.

پاسخ دهید