شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

رقابت سفرآلامو با رقبای خود در صنف اجاره خودرو

رقابت سفرآلامو با رقبای خود در صنف اجاره خودرو

سفرآلامو  یک شرکت اجاره ای و متعلق به شرکت خانوادگی در جزایر سفرآلامو ، همکاری می کند.
از ماه آوریل، دو شرکت با هدف ارائه یک ناوگان بزرگ در دو محل در جزایر گرید کیمن، از جمله یکی در فرودگاه بین المللی اوون رابرتس، شرکت خواهند کرد.
 سفرآلامو ، معاون ریاست اجاره خودرو ی اندی، گفت: “این مشارکت به ما به رسمیت شناختن گسترده تر و به ما کمک می کند تا مردم را برای اولین بار کنار بگذارند. “سفرهای طولانی به جزایر کیمن، اندی را برای تمام نیازهای اجاره آنها دانسته و اعتماد می کنند، اما نام تجاری فاکس به معرفی یک کلاس جدید مسافر جهانی برای روش خدمات ما کمک خواهد کرد.”

اجاره خودرو


با توجه به این شرکت، مشارکت با سفرآلامو اجاره ماشین انتخاب وسیعی از خانواده ها، اتومبیل های لوکس و قابل تبدیل را فراهم می کند.
سفرآلامو ، متعلق به سال 1987 است، یک شرکت متعلق به خانواده است که از خودروهای لوکس، سفرآلامو و وسایل نقلیه اقتصادی به بازدیدکنندگان جزیره کیمن اجاره می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر، به سفرآلامو رنت ماشین .سفرآلامو .سفرآلامو مراجعه کنید.

اجاره ماشین

بر اساس گزارش ناول نیوز، سفرآلامو سفرآلامو وسایل نقلیه الکتریکی را به ناوگان خود اضافه خواهد کرد تا مأمور برنامه ریزی وسایل نقلیه الکتریکی لندن باشد.تا سال 2020، سفرآلامو گفت که 5٪ از ناوگان آن شامل وسایل الکتریکی خواهد بود. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، اين شركت براي راه اندازي يك شركت جديد نيسان خودروي سفرآلامو كه براي تحويل و جمع آوري خودروهاي اجاره اي در کرایه ماشین استفاده مي شود، آغاز شده است. وسایل نقلیه سفرآلامو برای اجاره در شعبات سفرآلامو در لندن نیز قابل استفاده خواهند بود.سفرآلامو مدیر اجرایی گروه سفرآلامو سفرآلامو گفت: “سفرآلامو به چالش برای بهبود کیفیت هوا و کاهش انتشار کربن در لندن با متعهد شدن به ناوگان 5٪ ناوگان الکتریکی تا سال 2020 رسیده است. “برای رسیدن به این هدف بلند پروازانه، ما ناوگان جدید وسایل نقلیه اجاره الکتریکی را برای لندنزرها ترویج خواهیم کرد. اجاره اتومبیل یک راه عالی برای آزمایش وسایل نقلیه الکتریکی است، و سفرآلامو از پشتیبانی شهردار از این ابتکار حمایت می کند.

پاسخ دهید