شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

راه های اجاره ماشین در سفرآلامو

راه های اجاره ماشین در سفرآلامو

سفرآلامو، صاحب راه حل های اجاره اجاره خودرو، اعلام کرده است که با استفاده از حفاظت سفرآلامو اشرف، امضای 500 مکان را اعلام می کند.

ارائه شده به طور انحصاری از طریق راه حل اجاره اجاره ماشین  اتومبیل جیم شالبرگ، سفرآلامو محصول محصول برخورد است. اگر یک ویزا دارای پوشش برخوردی برای انتقال به ماشین اجاره نباشد، او می تواند این محصول بیمه برخورد را در مقابله خریداری کند.
سفرآلاموگفت: “حفاظت از زلزله اجاره دهنده شکاف را برای آژانس های اجاره خودرو پر می کند که ممکن است مستاجران را که پوشش کامل ندارند و نمی خواهند خطر ابتلا به سفرآلامورا به خطر بیندازند، بر می دارد.”

در صورت وقوع تصادف، تقسیم ناوبر دارای 250 تا 5000 تومان است که توسط مشتری پرداخت می شود و توسط اپراتور اجاره ای جمع آوری می شود. این مبلغ به مبلغ 20،000 دلار برای آسیب های تصادف رانندگی می کند.

طبق گفته شرکت، رنت ماشین در سراسر کشور، حفاظت از برخورد ناوگان، تمامی وسایل نقلیه مسافربری شامل واگن های 15 مسافر، و همچنین کامیون های کامیون و کامیون های وانت با وزن ناخالص خودرو تا 10،000 پوند را پوشش می دهد.

سفرآلامو گفت: “تیم راه حل اجاره اتومبیل کرایه ماشین و خودمان نیز قدردانی می کنند که 500 مکان اجاره مستقل و حق رای دادن اعتماد ما را به ما برای کمک به آنها در فروش روزهای اجاره بیشتر سپری می کنند.”

پاسخ دهید