شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

راه اندازی مجموعه رنت ماشین در سفرآلامو

راه اندازی مجموعه رنت ماشین در سفرآلامو

 

 

مجموعه ای از عجیب و غریب جدید خود را در رنت ماشین .. در فرودگاه هیترو راه اندازی کرده است. این مجموعه شامل لوکس و مارک های ورزشی اتومبیل مانند -، اجاره ماشین است.

این شرکت می گوید: مشتریان می توانند وسایل نقلیه عجیب و غریب و لوکس را از این شعبه فرودگاه برای تحویل در هر جای .. از طریق خدمات حمل و نقل اجاره خودرو سفارشی اجاره کنند.

یک صندوق دوم خودروی عجیب و غریب در مرکز لندن نیز در ماه های آینده باز خواهد شد.

خالد شهابو، مدیر عامل شرکت سفرآلامو   گفت: “افزایش عظیم تقاضا برای وسایل نقلیه اجاره خودرو ای با مصارف بالا، با نقش افزایشی U.K. به عنوان یک مقصد برای کسانی که دارای شیوه زندگی پر از ثروت در لندن و جاهای دیگر هستند، همخوانی دارد.” “بسیاری از مشتریان خودروهای عجیب و غریب به بازدیدکنندگان به لندن سفر می کنند، بنابراین حیاتی بود که ما در فرودگاه هیترو، فرودگاه توپی کالیفرنیا واقع شده ایم.”

افتتاح اولین صندوق جمع آوری ماشین های عجیب و غریب در U.K. بخشی از گسترش جهانی آن است. در شش ماه گذشته، Enterprise شش فروشگاه جدید Exotic Car را در ایالات متحده و اولین محل آن در کانادا افتتاح کرده است. این شرکت می گوید: در هفته های آینده، شرکت بازرگانی یک شاخه تولیدی عجیب و غریب در سوئیس را باز می کند.

شاهبو اضافه کرد: “مجموعه اتومبیل های عجیب و غریب ما در  یک ضربه بزرگ بوده و تقاضا مشابهی دربرای اجاره معتبر و اجاره سوپر خودرو وجود دارد.” “مردم دیگر نمیخواهند از رانندگی خودروی پیشرفته طراحی شده به زیبایی طراحی کنند: آنها این فرصت را برای انجام این کار می خواهند.”

پاسخ دهید