شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

خودرو مصرفی برای اجاره ماشین در سفرآلامو

خودرو مصرفی برای اجاره ماشین در سفرآلامو

در سفرآلامو قیمت های عمده فروشی به صورت ماهانه به بیش از ماه افزایش یافت و اساسا سالانه بیش از سال بود. اما همانطور که در ماه های گذشته، افزایش قیمت تا حد زیادی به قیمت کامیون ها رانده شد.

واحدهای غیر اجرایی سود قیمت را نشان دادند، اما این دستاورد ها فریب خوردند، زیرا تولید کنندگان و فروشندگان اجاره خودرو  ها نرخ تبدیل را کاهش دادند (به عنوان مثال، واحدهای فروخته شده به عنوان درصد از واحدهای ارائه شده، بر اساس آخرین کنتوس کامنتاری از اقتصاددان ارشدسفرآلامو .

طبق تحلیل ماهانه سفرآلامو از قیمت خودروهای اجاره ماشین  مورد استفاده در خودرو با مدل خودرو، قیمت خودروهای عمده فروشی در ماه نوامبر به طور میانگین 9،883 دلار بوده است – 1.1٪ در مقایسه با ماه اکتبر و 0.1٪ در مقایسه با ماه نوامبر 2014. قیمت کامیون و SUV همچنان نسبتا قوی است به قیمت خودرو و متقاطع (CUV)، به ویژه در یک سال بیش از سال.

 

اجاره خودرو

 

متوسط ​​قیمت عمده فروشی وسایل نقلیه رنت ماشین  مورد استفاده توسط تولیدکنندگان از ماه گذشته به میزان 3.1٪ افزایش یافته و در مقایسه با سال گذشته 4.3٪ بوده است، زیرا تولید کنندگان قیمت های درخواستی خود را اغلب با فروش بیش از 50٪ از واحدهای ارائه شده، مطابق سفرآلامو قیمت حمل و نقل ناوگان / اجاره نامه به ترتیب 0.6٪ کاهش یافت اما سالانه 1٪ بود.

طبق گزارش سفرآلامو ، همانطور که در ماه اکتبر، شرکت های اجاره ای با توجه به واحدهای مسافت پیموده شده بالاتر و همچنین نرمی بازار، کاهش قیمت کرایه ماشین را برای واحدهای خطرناک اجاره کرد. قیمت خودروهای مدل سه ساله، یک پروکسی برای وسایل نقلیه خاموش، 3.2٪ کمتر از ماه و 9٪ در سال گذشته بود. فرستنده فروشان در مقایسه با ماه اکتبر افزایش قیمت 1.9 درصدی را به خود اختصاص دادند و در مقایسه با ماه نوامبر 2014، 3.8 درصد افزایش داشت.

پاسخ دهید