شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین

خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین

خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین

خدمات ناوگان شرقی، طراح سیستم های احیاء سوخت،  خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین یک راه حل همه جانبه برای اجاره خودرو، اجاره، و صنایع دریایی را ارائه می دهد.

این شرکت یک بسته را در اختیار شما قرار می دهد  اجاره خودرو خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین که می تواند سوخت را ذخیره، توزیع و احیا کند.

مارک مک آرتور، رئیس خدمات ناوگان شرقی، می گوید: “اگر شما هرگز نیازی به حرکت در محل خود نداشته باشید، می توانید سوخت را با خود ببرید.” “بدون تلفات عظیمی بزرگ از سیستم های مخزن ثابت. این واحد از قبل آماده شده و آماده است تا برای شما کار کند. رنت ماشین  تنها چیزی که مورد نیاز است برق یک جعبه اتصال در مخزن است. ”

خدمات اجاره ماشین

طبق گفته شرکت، مخزن موجود در جعبه می تواندخدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین مشتری را به صورت پیکربندی برای چندین تلگراف و ریل های تخلیه کند.

مخزن راه حل های حلزونی می تواند از 500 تا 20000 گالن خدمات  کرایه ماشین ناوگان شرقی اجاره ماشین اندازه گیری شود. این لایه بیرونی ساخته شده از فولاد و بتن مسلح است که دارای رتبه بالستیک و تاثیرگذاری است.

سیستم مدیریت سوخت Fuel Boss مدیریت داده ها را از هر  خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین دو پایان رساندن و همچنین بخشی از سوخت دریافت می کند.

سیستم احیاء ناوگان استاد سوخت می تواند تا شش خودرو یک  خدمات ناوگان شرقی اجاره ماشین بار از طریق فناوری پیشرفته OBDII Mass Flow تجاوز کند و در سیستم مدیریت سوخت برای رابط داده های مصالحه یکپارچه شده است.

پاسخ دهید