شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
خدمات شرکت سفرآلامو

خدمات شرکت سفرآلامو

خدمات شرکت سفرآلامو

خدمات شرکت سفرآلامو اداره ایمنی ترافیک ملی گزارش داد که جنرال موتورز ترانسفر فرودگاه خودرو 2016 مدل کروز را به یاد می آورد چرا که چراغهای جلو آنها ممکن بود در خلال خدمت به طور نامناسبی هدف قرار گیرد.این اتومبیل ها از 5 نوامبر 2015 به 26 مه 2016 ساخته شد.خدمات شرکت سفرآلامو آلامو در وب سایت خود توضیح داده است. این مجموعه ها برای این اجاره اتومبیل ها با کد شناسایی سه رقمی که برای درست کردن چراغهای جلو مورد استفاده قرار می گیرند، مشخص نشده است. به عنوان یک نتیجه، چراغهای جلو ممکن است در خدمت نادرست باشد.

این مشکل می تواند دید در شب را کاهش دهد و خطر سقوط را افزایش دهد.اجاره ماشین عروس دستورالعمل ها و برچسب های چسب، با کد صحیح، برای نصب در مجامع لامپ ارسال خواهد شد. صاحبان خودرو همچنین می توانند به وسیله نمایندگی مجوز خودرو خود را برای کمک به این موضوع آزاد کنند.

کرایه ماشین و خودرو آلامو

صاحبان خودرو می توانند به بخش خدمات مشتری آلامو در رنت خودرو برسند. شماره آلامو برای این یادآوری کرایه خودرو است.اولین کرایه ماشین، یک شرکت کرایهی خودروی مبتنی بر آفریقای جنوبی، سه مدل جدید خودرو را به ناوگان اجاره ای خود اضافه کرده است.سوزوکی چلپ چلوپ یک خودروی کلاسیک با موتور 1.2 لیتری بنزینی است. ویژگی های ایمنی و امنیتی شامل کیسه های هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مرکزی کلید فعال است.سوزوکی چلپ چلوپ به شرکت اجاره ماشین، هوندا بریو اجاره خودرو در اولین گروه خودروی  از وسایل نقلیه میپیوندد.خدمات شرکت سفرآلامو به گفته شرکت، فورد  اولین خودروی خانواده اجاره اتومبیل با امکانات و امکانات فضایی و ایمنی است. این خودرو توسط موتور سه سیلندر توربوشارژر فورد است.همراه با با بلوتوث و کنترل صدا است.  با شش بلندگو،  صندلی عقب در هفت ترکیب مختلف تاشو؛ و یک طبقه قابل تنظیم بار.

اجاره خودرو در تهران

فورد اجاره خودرو در تهران به گروه خودروی اول اجاره خودروی رنت ماشین و اجاره ماشین می پیوندد.خدمات شرکت سفرآلامو صندلی فورد با یک موتور 4 سیلندر با موتور 2.0 لیتری توربو شارژ می شود و با کنترل صدای آلامو ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طریق یک صفحه نمایش لمسی است که سرگرمی های هوشمند و سرگرمی را اجرا می کند. ویژگی های امنیتی شامل نگهداری از خط، کنترل کروز انطباقی، و فعال پارک کمک.فورد اجاره ماشین تشریفات در گروه خودروی اول گروه خودروی Z قرار می گیرد.

پاسخ دهید